| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 104|Reply: 12
Collapse the left

prośba o pomoc ponownie

[Copy link]
Post time: 2024-2-20 01:11
| Show all posts |Read mode
Dzień dobry, czy mogę prosić tylko o informację na jakim poziomie muszę być lub jakie warunki spełniać aby otrzymać dostęp do tego wzoru. Dziękuję za odpowiedź - www.pindiy.com/forum.php?mod=vie ... atiana%2Breentovich[/url]
Post time: 2024-2-21 03:12
| Show all posts
Edited by Nut01 at 2024-2-20 20:36

Dzień dobry,
ten link jest umieszczony w koszu. Nie ma do niego dostępu nikt poza adminem (?).

Wzór za 333 gold coins można znaleźć wpisując jego nazwę w wyszukiwarce
sciezka.JPG

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2024-2-22 02:41
| Show all posts
Dziękuję za odpowiedź, jestem bardzo słaba co do komputerów, oj ciężko mi się uczy A mam jeszcze jedno pytanie, a czy ten wzór tez jest tylko dla admina: www.pindiy.com/forum.php?mod=vie ... ght=tatiana%2Breent  dziękuję za informację

Comments

Proszę bardzo ten drugu link prowadzi do Bounty Area, Ktoś zamieścił informację, że wzoru poszukuje i zapłaci za jego publikację 600 gold coins. Bounty Area jest miejscem gdzie zamieszcza  Details Reply Post time 2024-2-22 03:31
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-2-22 03:31
| Show all posts
Edited by Nut01 at 2024-2-21 20:33

Proszę bardzo

ten drugi link prowadzi do Bounty Area, Ktoś zamieścił informację, że wzoru poszukuje i zapłaci za jego publikację 600 gold coins.
Bounty Area jest miejscem gdzie zamieszcza się poszukiwane wzory. Odpowiedzi pod takim postem są niewidoczne nawet dla zamieszczającego/ poszukującego. Odpowiedzi widzą tylko moderatorzy.

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2024-2-22 06:23
| Show all posts
Dziękuję i jeszcze raz dziękuję, już coraz więcej umiem. Pozdrawiam

Comments

proszę bardzo  Details Reply Post time 2024-2-23 03:36
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-2-23 03:36
| Show all posts
igur

                               
Login/Register to enlarge
2024-2-21 23:23

Dziękuję i jeszcze raz dziękuję, już coraz więcej umiem. Pozdrawiam

proszę bardzo
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2024-2-25 06:07
| Show all posts
to znów ja, przepraszam, a czy ja wszystko dobrze zrobiłam, napisałam, tak w tym Bounty Area o wzór, pobrali mi 600 złotych monet i nie bardzo wiem co dalej, gdzie może pojawić się wzór, boję się, że coś przegapię

Comments

Trzeba czekać, niestety może to długo potrwać. Można jeszcze informować, że się wzoru szuka (ja wrzuciłam sobie w stopkę informację, o zestawach których poszukuję). Wszystkie nowe wzory z  Details Reply Post time 2024-3-14 03:26
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-14 03:26
| Show all posts
igur

                               
Login/Register to enlarge
2024-2-24 23:07

to znów ja, przepraszam, a czy ja wszystko dobrze zrobiłam, napisałam, tak w tym Bounty Area o wz ...

Trzeba czekać, niestety może to długo potrwać. Można jeszcze informować, że się wzoru szuka (ja wrzuciłam sobie w stopkę informację, o zestawach których poszukuję). Wszystkie nowe wzory zamieszcza się w sekcji Post new Patterns & Magazine, więc warto tam sprawdzać. Gdy wzór się pojawi wtedy z systemu (od Global Moderator) przychodzi wiadomość z adresem z którego można pobrać wzór.
Wzór do pobrania może mieć ustawioną cenę za pobranie - opłata za Bounty jest za ogłoszenie, nie za wzór, który ktoś sprzedaje...
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-4-21 04:39
| Show all posts
Prosze o pomoc. Mialam dostęp do wzorów na drutach. czasopism.  Moglam je pobierac .  a teraz pokazuje mi się ze nie mam dostępu do tego forum? dlaczego? ktos moze wie?

Comments

Czy nadal ma Pani problem z pobieraniem i potrzebna jest pomoc?  Post time 2024-4-27 04:08
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-2 18:23 GMT+8 , Processed in 0.050922 sec., 11 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list