| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: AR doll Spanish Free russian
View: 5150|Reply: 108
Collapse the left

Yardımlaşma

[Copy link]
Post time: 2016-7-2 22:08
| Show all posts |Read mode
arkadaşlar takıldığımız yerlerde birbirimize buaradan yardımcı olmaya çalışalım, ne dersiniz?

Related collections:

• · Hilal |Threads: 2, Subscribe: 0
  • · yeni|Threads: 1, Subscribe: 0
Post time: 2020-8-8 06:34
| Show all posts
Mrb siteye uzun zamandır üyeyim fakat aktif değildim. Artık aktifim. Yalnız bazı kurallar var sanırım şu DIY meselesini çözemedim hala nasıl yükseldiğini. Coins olayı tmm hem girişlerde hem yorumlarda topluyorum onları. Bide benm bu yorumuma cevap yazıldığında bildirim geliyor mu bana yoksa burdan girip kendim mi takip ediyorum. Kısıtlamalardan dolayı arkadaşta ekleyemiyoruz sanırım. Nasipse çözeceğim kuralları.
Reply Support 2 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 01:59
| Show all posts
ya aslında ben çok beğendim siteyi. ben de bulduğum tarifi direk örmem öremem de zaten. elimin yatkın olduğu bi şekl var. daha güzel duracağını düşündüğüm kısım var. muhakkak ki tarifi değiştirerek örüyorum. ben satış yaptım açıkcası ama kimsenin tarifiyle direk ördüğüm değil. bir kaç yerden topladığım bilgilerle değiştirip uyarladığım şekilde örüyorum.

demek istediğim bazı bayanlar bebek satmıyorlar ama yeni tarifler oluşturup onları satıyorlar. buraya o tarifler bir şekilde gelmiş ispanyolcası var rusçası var. macarca bile var ve ücretsiz. lafım asla ve asla size veya siteye de değil. yanlış anlamayın beni lütfen. sadece ne bileyim onlar için kötü hissettim. sonuçta onlar emeğini bu şekilde değerlendiriyorlar ve buradan kolaylıkla ulaşıyoruz. facebookta da çok gördüm zaten aynı tarifleri.

bu siteyi sevdim çünkü bir sürü değşik bebek çeşidi var. kimisinin saçları hoşuma gitti kimisinin elbisesi. renk uydurmaları bile benim için bir fikir sevdim kısacası.

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 :)

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-7-20 00:33
| Show all posts
kızlar yine ben. merhabalar, size tecrübe edindiklerimi hemen aktarıyorum. coins kazandıkça büyük bir ihtimalle kredi de artıyor. kredilerin nerede ne işe yaradığını henüz çözemedim ama yorum yaparak coins topladım hatta 1 tane de istediğim bir tarifi indirdim. ama ispanyolca. olsun varsın ben öyle de örerm. google translate ne güne duruyor değil mi ? o zamana ara ara yorum yapıp coins kasmak lazım. hepinize kolay gelsin. iyiörgüler.

Use magic Report

Post time: 2017-5-15 23:33
| Show all posts
merhaba kızlar güzel bir forum yanacı forumlar arasında oldukça anlaşılır. ülkelerin ayrıca iletişşim bölümlerinin olması da siteyi daha anlaşılır kılmış. ben çok beğendim.

Comments

Merhaba  Details Reply Post time 2019-5-16 11:57
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-8-5 06:23 From mobile phones
| Show all posts
Turquoise teşekkürler bu açıklamalar için çok iyi oldu siteyi yavaş yavaş çözüyoruz yardımlarınızla

Comments

:))  Post time 2016-8-5 21:30

Use magic Report

Post time: 2016-7-26 18:30
| Show all posts
Selam kızlar zaman buldukça bende bi şeyler araştırıyorum burda böyle  yardımlaşma sayfası süper olmuş

Use magic Report

Post time: 2016-7-20 17:02
| Show all posts

iyi bari doğru yapmışım sistemden mesaj gelince ay dedim acaba ne yaptım ama burası iyi oldu. türkçe konuşmak siteye yaklaşımımı artırdı bi tane tarifi indirip örmeye bile başladım umarım güzel olur

Use magic Report

Post time: 2016-8-5 05:58
| Show all posts
şükran

Login/Register to enlarge
2016-8-2 23:00

Turquoise adminim teşekkürler..bu aralar pek gelemiyorum hastam var ve gece geç saattede girip ba ...

Her şeyden önce Allah'tan hastanıza şifa diliyorum ... Sorunuza gelince ... Silinen listenize baktım silinenler cevaplarınız... Yani herhangi bir postanız değil henüz... Ancak onunda nedenlerini yazabilirim...

Cevap silinme nedenleri:

Aynı postada birden çok "teşekkür " mesajları buna tekrarlanan cevaplar diyoruz... Kullanıcılar bir postaya 1 kere cevap verebilirler... Yoksa herkes bir postya 100 kere cevap yazar ve kredi ve coinler kazanabilir... O yüzden böyle bir kural var ... Çokça deneyimlerden sonra alınmış kararlardır ... İnsanlar çok suistimal ettikleri için böyle kurallar koymak zorunda kaldık açıkçası... Sonuç :
1 posta 1 cevap hakkı (teşekkür mesajı)

Sizin silinenleriniz genellikle "repetition yani tekrarlanan mesajı ile silinmiş

2. silinme sebebi kendi postanızda (herhalde bitirilmiş işlerde filan postalarınız var bakamadım ) Kendi postanıza cevap yazamazsınız... Size çok güzel olmuş diyen insanlara cevap değil "yorum" yazabilirsiniz ... Bunun da sebebi şudur... Cevap yeni yer yaratarak cevaplandırır... yorum o cevabın altına sizin cevabınızı yazar ... Özel bir ödül var en çok cevabı alan postalara verilen eğer kendi postanıza cevap yazarsanız bu ödül için şaşırtmaca yapmış oluyorsunuz... Bu yüzden bu kuralı koymak zorunda kaldık ...

Sonuç: Kendi postanıza "cevap" yazmayın... size cevap vermiş olana yorum yazın....

Silen arkadaşlar admin değil bu arada onlar (en azından sizin cevapları silenler) Global moderatör arkadaşlar ... Sitenin tek admini benim (site sahibinden sonra)

Postalar niye silinir:

Eğer postaladığınız modeller varsa ilk önce bizim kontrol odamıza düşer hemen yayınlanmaz ... (sizin bitirilmiş işler hemen yayınlanır ben yeni model yüklemeden bahsediyorum )
O odada her bölümün moderatör arkadaşlarımız var onlar kontrol eder... Okunaklı mı? eksiği var mı? , çalışılabilir mi? ve en önemlisi Tekrarlanan yani "duplicate" mi?

Aynı modelden varsa siteye kabul edilmez tek bir istisnası var : Eski yüklenen modelden daha iyi bir kopya ise daha iyi taranmışsa, daha iyi çözünürlüğe sahip ise vs. o zaman sizin postanız kabul olur...

Arkdaşlar silerken bir not göndererek size bildirirler neden sildiklerini ... Sonra ben tekrar kontrol ederim (yalnızca silinen modelleri) ve başka bölüme atarım ... Tüm işleyişimiz bu yönde ...

Eğer aramalarınız sırasında aynı modeleden 2 tane bulursanız, eksik , çalışılamaz, okunamaz kötü modelleri bana rapor edebilirsiniz...buraya :

http://bbs.pindiy.com/forum.php?mod=viewthread&tid=217867

Eğer raporunuzda haklı iseniz ödediğiniz coinleri geri veriyorum her rapor için coinler veriyorum bilginiz olsun... Siteyi her zaman temiz tutmak istiyoruz....

Bilgilerinize... Sevgiler

Comments

Merhaba.. Bir kaç gün önce pdf tarif forumda yeni konu açarak yayınladım fakat anladığım kadarıyla aynı dosyadan forumda varmış moderatör tarafından bir mesaj geldi bana açtığım ko  Details Reply Post time 2019-5-16 10:57
turquoise arkadaşım türkmüsünüz merak ettim.  Details Reply Post time 2017-7-5 15:39
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-5-16 22:25
| Show all posts
Yelizyurdakul

2019-5-16 04:57

Merhaba..

Bir kaç gün önce pdf tarif forumda yeni konu açarak yayınladım fakat anladığım ...

Merhaba Yelizyurdakul;

Sitemizde tekrarlanan postalar silinir. Yani aynı trariften yalnızca bir tane olabilir .

Elbette türkçe ve başkasına ait tarif ekleyebilirsiniz , biz paylaşım sitesiyiz

Silme işlemi için sizin hiçbir şey yapmanız gerekmiyor.. Moderator arkadaşlarım geri dönüşüm alanına taşıyor ben ikinci bir göz olarak tekrar bakıyorum (yanlışlık olmasın diye) kontrol ettikten sonra "kontrol edilmiş geri dönüşüm" alanına taşıyorum (recycle-checked forum) .

Sorunuzu şöyle anladım : Bir tarif eklediğimde ne kadar coins isteyebiliyorum? yada coins istemek için sevi ne olmalı ?
Gerçekten sizin "level" yani aşamanızla ilgili ... lv. 1 olan kullanıcı 100 altın para isteyebilir en fazla lv.2 200 , lv.3 300 , lv.4 400 gibi

Profil resmi ile ilgili bir sıkıcı var genel . teknik ekip bir türlü çözemedi henüz . Siz değiştirin site upgrade (yükseltilince yada yenilenince ) olunca bazen değiştiriyor

Ancak kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz ... Kendi adınızı kullanmak sıkıntı olabilir bazı kötü niyetli kullanıcılar isminizi facebook , instagram gibi alanlarda aratıp size ulaşıp rahatsız edebilirler... Böyle alanlarda gerçek isim kullanmak güvenliğiniz açısından sakıncalıdır her zaman

Umarım yardımcı olmuştur ...

Sevgiler

Use magic Report

Post time: 2016-7-3 20:21
| Show all posts
harika olur

Use magic Report

Post time: 2016-7-4 04:08
| Show all posts
Ben varım...

Use magic Report

Post time: 2016-7-14 21:11
| Show all posts
merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım tarifleri indiremiyorum bunun icin nasıl bir yolizlemeliyimyardımcı olurmusunuz

Comments

yeteri kadar gold coin olmadan tarifleri indiremezsiniz. önce tarifin fiyatını ödersiniz sonra 30 coin de dosyayı indirmek için. hergün siteye giriş yaparak 50 coin kazanırsınız. tariflere  Details Reply Post time 2016-7-17 17:25

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-17 17:25
| Show all posts
cladyo

2016-7-14 16:11

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım tarifleri indiremiyorum bunun icin nasıl bir yolizlemeliy ...

yeteri kadar gold coin olmadan tarifleri indiremezsiniz. önce tarifin fiyatını ödersiniz sonra 30 coin de dosyayı indirmek için. hergün siteye giriş yaparak 50 coin kazanırsınız. tariflere ve konulara yorum yaptıkca da 5 coin kazanırsınız.

Use magic Report

Post time: 2016-7-19 21:52
| Show all posts
merhaba arkadaşlar ben de bugün üye oldum şu an şirket bilgisayarından sinsiiice takip ediyorum akşam kendi bilgisayarımdan siteyi detaylı çözmeyi planlıyorum. hatta bi kaç da tarif indirmeyi deneyeceğim çözebildiğim şeyleri buradan yazarım

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 :)

View Rating Log

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 14:01
| Show all posts
ezgurumi hoş geldin.  ewet dediğin gibi işliyor. krediler de diy puanının yükselmesini sağlıyor. dikkat edersen dıy.0 dıy.1 diye tabirler var. yükseldikçe yetkin artıyor. mesela diy.1 olduğumda dosyaladı ya da tarifleri oylama seçeneği veriyor +1 altın ekliyosun o tarife. ben konu açıp bi yelek resmi eklemiştim birisi onu oylamış ve bana +1coin eklendi. bakalım ilerledikçe neleri çözecez

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 14:09
| Show all posts
türkiye grubunda diğer konuları da inceleyebilirsin

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 14:14
| Show all posts
bu arada farkettiğim bir şeyi söyleyim, aynı tarife birden fazla teşekkür ettiğinde mükerrer yorumu siliyo

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-23 14:09 GMT+8 , Processed in 0.098233 sec., 24 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list