| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: AR doll Spanish Free russian
Author: tektash
Collapse the left

Yardımlaşma

[Copy link]
Post time: 2016-7-20 15:48
| Show all posts
hoşbulduk tekrardan ben hangi tarife yorum yaptım hatırlamıyorum ki bakabileceğimiz yerler vardır herhalde. bir de bana sistemden otomatik mesaj gelmiş şurayı oku gibisinden. bir şeyi mi yanlış yaptım ki yoksa öylesine mi geldi anlamadım. konu açarken bi yanlış yapmış olabilir miyim acaba siz tarifsiz olan fotolarınızı nerede konu açıyorsunuz ??

Comments

Kendi yaptığınız cevapları görmek isterseniz : Kendi avatarınıza tıklayın açılan sayfada "cevaplar" kısmından görebilirsiniz... Kendi postalarınızı "konular" kısmından ulaşabilirs   Post time 2016-7-30 08:22
Reply Support Not support

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 15:58
| Show all posts
sistemden gelen mesaj tüm üyelere gönderilendir büyük ihtimal bana da gelmişti.

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 16:00
| Show all posts
nereye yorum yaptığımıza bi yerden ulaşıyorduk ama unutmuşum bi bakıp söylüyorum hemen.

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 16:08
| Show all posts
konu açarken de
forumun ana sayfasından örgü bitmiş işleri seçiyorum
katagoriden finished crafts
ekleme butonundan resim ekliyorum. mesaj bölümüne de yazacakların
bu kadar

Use magic Report

Post time: 2016-7-20 17:02
| Show all posts

iyi bari doğru yapmışım sistemden mesaj gelince ay dedim acaba ne yaptım ama burası iyi oldu. türkçe konuşmak siteye yaklaşımımı artırdı bi tane tarifi indirip örmeye bile başladım umarım güzel olur
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-20 18:09
| Show all posts
bende şiş örgü bebeklere takmış durumdaydım. inat ettim ve buldum
Milana Doll by Tatyana Belousova-Russian
bi bakın derim. henüz örmeye başlamadım, rusça olduğu için yapabilir miyim bilmiyorum. şu an havalar çok sıcak pestil gibi yapışıyorum yerlere
siz neye başladınız.

Use magic Report

Post time: 2016-7-20 18:34
| Show all posts
tektash

Login/Register to enlarge
2016-7-20 18:09

bende şiş örgü bebeklere takmış durumdaydım. inat ettim ve buldum
Milana Doll by Tatyana B ...

şiş örgü benm korkulu rüyam. hiç beceremedim şimdiye kadar ama çok güzel modeller var. dün çokça inceledim

ben tiny mini design ın bebeğine başladım. ispanyolca tarifi google yardımıyla çözdüm. rusçadan daha rahat geldi bana yani en azından bizim alfabemizle yazılmış . ama bi yandan da içim rahat etmedi. çünkü bayan o tarifi satıyor ve tüm tarifleri burada :/ ne bileyim vicdanım biraz da rahatsız oldu.
bebeğim ne zaman biter bilmiyorum. sıcaklarda örmek çok zorluyor havalar serinlese de örsek

Comments

böyle hisseden bir ben değilmişim..ama bilmiyorum ben bu tarifleri indirip satmıyorum..kendimce öğreniyorum ve kızlarıma örüyorum daha tarif indirip örüp bir gurumi bile satmadım yani kaz  Details Reply Post time 2016-7-26 21:13

Use magic Report

Post time: 2016-7-26 18:30
| Show all posts
Selam kızlar zaman buldukça bende bi şeyler araştırıyorum burda böyle  yardımlaşma sayfası süper olmuş
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-7-26 21:13
| Show all posts
ezgurumi

Login/Register to enlarge
2016-7-20 18:34

şiş örgü benm korkulu rüyam. hiç beceremedim şimdiye kadar  ama çok güzel modeller var. ...

böyle hisseden bir ben değilmişim..ama bilmiyorum ben bu tarifleri indirip satmıyorum..kendimce öğreniyorum ve kızlarıma örüyorum daha tarif indirip örüp bir gurumi bile satmadım yani kazanç sağlamıyorum..o yüzden rahatım biraz

Use magic Report

Post time: 2016-7-26 21:28
| Show all posts
burada ki sohbetlerde konularda yazılan her mesajı anında göremiyor muyuz acaba hanımlar..bunun ayarı nasıl yapılıyor bileniniz var mı..arada buradan sohbet de edelim mesajlarımıza da bakalım iyi olur du

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-24 00:40 GMT+8 , Processed in 0.056218 sec., 9 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list