| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Author: tektash
Collapse the left

Yardımlaşma

[Copy link]
 Author| Post time: 2016-7-27 17:00
| Show all posts
konuyu açan kimse ona direkt uyarı gidiyo mesaj geldi diye de sohbetlerde nasıl oluyorhemen bir şey deneyim bakalım olacak mı
Reply Support Not support

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-27 17:18
| Show all posts
vicdan konusunda herkesi yargılayanlara bakıyorum da forumlarda yabancıların tarifleri çevirip etkinlik yapmayı maharet biliyolar orda vijdan sorgulamıyolar türk tasarımcının tarifine geldimmi ahkam kesiyorlar. herkesin kendi vijdanıyla alakalı olan bir şey. herkesin yeteneği farklı aynı tariften farklı bir sürü yorum çıkıyor. hiç kimse birebir aynısını yapamaz zaten gerek de yok. şükran hanımında da dediği gibi ben öğrenmek için kullanıyorum sonuçta bu bir bilgi ve ben bu bilgiye ulaşmışım. herkesten bilgi alır harmanlarım. birebir aynısını yapıp ticarete dökmedikten sonra benim vicdanım rahat. sonuçta tasarımcıların yerine geçip tariflerinde satmıyoruz ürünlerini de, ekmekleriyle oynamıyoruz diye düşünüyorum nacizane ben

Comments

Sitenin bu konuda çok sert politikası var hiç kimse bu konuda kimseye baskı yapamaz ... Paylaşan veya indirenleri taciz edemez... Eğer herhangi problem yaşarsanız lütfen bana bildirin  Details Reply Post time 2016-7-27 23:32

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 Herhangi bir uyarı veya "ahkam" mı aldınız?

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-7-27 23:32
| Show all posts

Sitenin bu konuda çok sert politikası var hiç kimse bu konuda kimseye baskı yapamaz ... Paylaşan veya indirenleri taciz edemez... Eğer herhangi problem yaşarsanız lütfen bana bildirin

Comments

cevabınız için teşekkür ederim. bu siteye facebook sayesinde ulaştım. ve facede amigurumi ile ilgili sayfalarda özellikle bu site ile alakalı bu yönde insanların vicdanlarına yönelik cüm  Details Reply Post time 2016-7-28 22:17

Use magic Report

Post time: 2016-7-27 23:51
| Show all posts
tektash diline sağlık canım anlatamadıklarımı anlatmışsın..bir çok oyuncak örmeye çalıştım ama bir tane bile satmadım..çocuklarımın gelen misafir çocuklarının elinde hepsi..oynuyorlar mutlular benimde amacım bu

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 01:59
| Show all posts
ya aslında ben çok beğendim siteyi. ben de bulduğum tarifi direk örmem öremem de zaten. elimin yatkın olduğu bi şekl var. daha güzel duracağını düşündüğüm kısım var. muhakkak ki tarifi değiştirerek örüyorum. ben satış yaptım açıkcası ama kimsenin tarifiyle direk ördüğüm değil. bir kaç yerden topladığım bilgilerle değiştirip uyarladığım şekilde örüyorum.

demek istediğim bazı bayanlar bebek satmıyorlar ama yeni tarifler oluşturup onları satıyorlar. buraya o tarifler bir şekilde gelmiş ispanyolcası var rusçası var. macarca bile var ve ücretsiz. lafım asla ve asla size veya siteye de değil. yanlış anlamayın beni lütfen. sadece ne bileyim onlar için kötü hissettim. sonuçta onlar emeğini bu şekilde değerlendiriyorlar ve buradan kolaylıkla ulaşıyoruz. facebookta da çok gördüm zaten aynı tarifleri.

bu siteyi sevdim çünkü bir sürü değşik bebek çeşidi var. kimisinin saçları hoşuma gitti kimisinin elbisesi. renk uydurmaları bile benim için bir fikir sevdim kısacası.

Rate

Turquoise + 10 :)

View Rating Log

Reply Support 2 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 15:34
| Show all posts
Ben daha bir tane bile örmedim şimdilik sadece yorum yazmakla meşgulüm sizlere kolay gelsin burdaki amaç üretmek ve deşarj olmak bence

Rate

Turquoise + 10 Katılıyorum

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 18:10
| Show all posts
ben henüz buradaki tariflerden hiç bişi örmedim..yüklediğim resimlerde önceden ördüğüm gurumiler..genelde bloglarda etkinliklere katıldım..yada üyeolduğum forumlarda ördüm..ilk kez bu kadar geniş yelpazeli bir tarif sitesine denk geldim..inşallah değerlendirebilirim..çok güzel modeller var

Rate

Number of participants 1Gold Coins +20 Collapse Reason
Turquoise + 20 Çok teşekkür ederiz:)

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 18:55
| Show all posts
bence de çok güzel modeller var. sık sık girip bakıorum neler eklenmiş diye.

Use magic Report

Post time: 2016-7-28 21:43
| Show all posts
aynen her gün yeni bir tarif ekleniyor galiba..takip etmek çok eğlenceli

Comments

Evet hergün yeni modeller , dergiler ekleniyor üstelik neredeyse her bölüme  Post time 2016-7-30 08:09

Use magic Report

Author| Post time: 2016-7-28 22:17
| Show all posts
Turquoise

Login/Register to enlarge
2016-7-27 18:32

Sitenin bu konuda çok sert politikası var hiç kimse bu konuda kimseye baskı yapamaz ... Payla ...

cevabınız için teşekkür ederim. bu siteye facebook sayesinde ulaştım. ve facede amigurumi ile ilgili sayfalarda özellikle bu site ile alakalı bu yönde insanların vicdanlarına yönelik cümleler sarfediliyor. çok fazla muhatap olmuyorum ama denk geliyor ve okuyoruz işte ezgi arkadaşımız da bunu dile getirmişti. vicdan açısından bir açıklamada ben yapmak istedim. bu sayede sizi tanımış olduk. sitede türkçe bilen bir admin gördüğüme çok sevindim. hazır yardımlaşma sayfasında iken bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Comments

Elbette her zaman  Details Reply Post time 2016-7-30 07:52

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-25 22:28 GMT+8 , Processed in 0.098777 sec., 18 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list