| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
View: 1902|Reply: 71
Collapse the left

Sohbet Muhabbet

[Copy link]
Post time: 2016-8-25 13:49
| Show all posts |Read mode
bu aralar işlerim yoğun eve gelince elim hiç bir şeye gitmiyor aklım örgülerimde...
Post time: 2018-1-30 00:40
| Show all posts
merhabalar arkadaşlar
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-10-6 07:00
| Show all posts

http://bbs.pindiy.com/thread-144749-1-1.html

Link bu "how to post" şeklinde de "search" yani arama kısmından da ulaşabilirsiniz ... Takıldığınız her noktada yardım edebilirim ... Yalnız şu an  sitede bazı update yani versiyon yükseltmesi yapılıyor ... Ben bile admin merkezine ulaşamıyorum ... linkler yani bağlantılar çalışmıyor birkaç gün içinde normale döneriz ...

Birkaç ufak bilgi vereyim...

Paylaşmadan önce aynısı sitede var mı diye kontrol etmeniz gerekiyor çünkü aynısı varsa yeni postalanan silinir  ...

Yüklediğinizde hemen yayınlanmaz ilk önce moderatörler kontrol eder (aynısından var mı? çalışılabilir model mi ? çevirisi iyi mi? vs. ) daha sonra kabul eder ve altın para verir....

Her satılan tasarım için altın para kazanırsınız ... (yüklediğiniz dosyanın yanında fiyat kısmına girdiğiniz miktar kadar para kazanırsınız )

Sevgiler kolay gelsin

Comments

Turquoise çok teşekkür ederim. Biraz inatçı bir yapım var, sağı solu kurcalayarak, gece geç saatlere kadar uğraşarak yükleme konusunda bilgilere ulaşabildim. İki tane yükleme yaptım ve  Details Reply Post time 2016-10-6 07:17

Use magic Report

Author| Post time: 2016-10-1 19:05
| Show all posts
demeter1964

Login/Register to enlarge
2016-9-30 20:49

Tektash, uzun uğraş ve debelenmelerden sonra sorunun nereden kaynaklandığını çözdüm ve ha ...

rica ederim ne demek. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 Harikasın

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-8-26 18:52
| Show all posts
ben de bir süredir yoktum burada havaların sıcaklığından mıdır nedir öresim gelmiyor. ama ip alıyorum boyuna

Comments

bende eve aldığım ipleri koymak için kitaplığı boşalttım resmen kanepe altı zor oluyo sürekli indir kaldır.  Details Reply Post time 2016-8-26 23:42

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-30 15:37
| Show all posts
su an bilgisayarımda sıkıntı var umarım yazdıklarım silinmez @demeter1964 türkiye grubunda diğer konuları bir göz gezdir diğer farklı konuları da kendimiz çözdükçe paylaştık. gold coin ile ilgili de
kredi(credit) ve puan(point) aynı şeyler,
http://bbs.pindiy.com/forum.php? ... mp;highlight=credit
burda da onu açıklamışlar. krediyi arttırmak için yaptığın yorum sayısı, online olduğun saat gibi şeyler etkili. yorum yapmak altını fazla arttırmıyo mesela ama kredide etkili.
yeteri kadar gold coin olmadan tarifleri indiremezsiniz. önce tarifin fiyatını ödersiniz sonra 30 coin de dosyayı indirmek için. hergün siteye giriş yaparak 50 coin kazanırsınız. tariflere ve konulara yorum yaptıkca da 5 coin kazanırsınız.
her saat başı görev tamamlayarak coinleri kazanabilirsiniz beslemeler kısmında görevlerden ulşabilirsiniz. ... Hem kredi hem coin kazandırıyorlar
Reply Support Not support

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-30 23:24
| Show all posts
demeter1964

2016-9-30 13:13

Tektash çok teşekkür ederim. Akşam biraz çözmeye çalıştım konuyu  Şimdi de bu "görev ...

rica ederim. ilk zamanlar ilerlemesi zor oluyor. beğendiğiniz çok fazla tarif oluyor ve hepsini almak istiyorsunuz. zamanla siteyi kullandıkça coinler kendiliğinden birikiyor zaten ilk başta coinleri arttırmak için tariflere ve bitmiş işlere bir kereliğine "paylaşım için teşekkür etmek" gibi yorumlar yapabilirsiniz. dikkat edin bir tarife birden fazla yorum yaptığınızda tekerrür yorumu siler. böylelikle her yorumunuzda 5 coin kazanırsınız. kolay gelsin

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-17 22:00
| Show all posts
ikinci resim tutkallanmış aşama
üçüncü resim bitmiş hali sonuçtan hayli memnunum
4 ve 5. resimde ayrıntıda görünen pasları saymazsak
kalıba tuttururken iğneleri ıslak sepete çok zaman ve cok alanına temas ettiği için paslanma oluşmuş.  ee bi çözüm bulmak gerekiyordu..
6. resimde gördüğünüz gibi tekrar ıslattım tutkalı yıkadım ve paslı yeri son iki sıra oluyor söktüm. şu an tekrar örme aşamasındayım. tekrar paslanma olayı yaşamamak için iğne kullanmayı düşünmüyorum aklıma bi fikir geldi yapınca onu da paylaşrırım
IMG-20160913-WA0004.jpg
CAM00257.jpg
CAM00259.jpg
CAM00260.jpg
CAM00258.jpg
CAM00261.jpg

Comments

süper olmuş elinize sağlık  Post time 2016-9-24 20:46

Use magic Report

Post time: 2016-10-6 07:17
| Show all posts
Turquoise

2016-10-6 07:00

http://bbs.pindiy.com/thread-144749-1-1.html

Link bu "how to post" şeklinde de "search" yani ara ...

Turquoise çok teşekkür ederim. Biraz inatçı bir yapım var, sağı solu kurcalayarak, gece geç saatlere kadar uğraşarak yükleme konusunda bilgilere ulaşabildim. İki tane yükleme yaptım ve onaylanıp yayınlandı. Yüklediklerim kendi tasarımım olduğu için tekrara düşme riski yok. Destekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler. Sevgiler.

Comments

ÇOK Güzell olmuş ellerinize sağlık  Details Reply Post time 2016-10-7 16:47

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 Harikasın!

View Rating Log

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-30 23:20
| Show all posts
demeter1964

2016-9-30 13:43

Merhaba, sizden yine yardım rica ediyorum  Beslemelerden görevlere girdim. Yeni görev ...

hangisinde sorun yaşıyorsunuz? çıkan uyarıyı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım. ben de yapalı baya oluyo unuttum açıkçası kimi görevi yapmak bir diğerini bağlı oluyor. ve bir kere olup bitiyor. günlük ve diy puanınıza olan görevler var onlar da bir saat sonra tekrar yapabiliyorsunuz

Use magic Report

Post time: 2016-8-25 19:00
| Show all posts
benim de aklım örgülerde amma annem fındıktan gelene kadar iş yapamam kardeşimin bakımı bende..

Use magic Report

Post time: 2016-8-26 00:52
| Show all posts
benim de aklım örgüde ama sınavlarım var

Comments

:) :) :)  Post time 2016-8-26 02:18

Use magic Report

Author| Post time: 2016-8-26 02:18
| Show all posts
bu bizdeki takıntı mı acaba? örgü ikinci sırada napalım mecbuurr

Use magic Report

Post time: 2016-8-26 17:47
| Show all posts
sıcaktan örülmüyor ki, havalar serinlese artık iyi olacak

Use magic Report

Post time: 2016-8-26 18:28
| Show all posts
hakikaten hatalık bu örmeden duramıyorum ))

Use magic Report

Author| Post time: 2016-8-26 23:42
| Show all posts
ezgurumi

2016-8-26 13:52

ben de bir süredir yoktum burada  havaların sıcaklığından mıdır nedir öresim gelmiyor. am ...

bende eve aldığım ipleri koymak için kitaplığı boşalttım resmen kanepe altı zor oluyo sürekli indir kaldır.

Use magic Report

Post time: 2016-8-27 04:42
| Show all posts
hayırlı gecelerrr nasılsınız?

Comments

ben yazana kadar gün iki kere ağarmış bile iyi günler dileyim bende bu saate  Details Reply Post time 2016-8-28 16:27

Use magic Report

Author| Post time: 2016-8-28 16:27
| Show all posts
şükran

2016-8-26 23:42

hayırlı gecelerrr nasılsınız?

ben yazana kadar gün iki kere ağarmış bile  iyi günler dileyim bende bu saate

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-26 17:37 GMT+8 , Processed in 0.112025 sec., 24 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list