| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: Doll Doll M p cat doll
Author: tektash
Collapse the left

Sohbet Muhabbet

[Copy link]
Post time: 2016-9-21 15:33
| Show all posts
vayyyy @tektash harika olmuş güzel günlerde kullansın sahibi
bende yavaştan örgülere dönücem yarım işlerime bir el atayım diyorum
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-9-24 16:59
| Show all posts
günaydın,

Use magic Report

Post time: 2016-9-24 19:38
| Show all posts
hayırlı günler hanımlarrr nasılsınız

Use magic Report

Post time: 2016-9-24 20:48
| Show all posts
yorum yaptıkca puanmı topluyoruz

Comments

ewet doğrudur. aktif oldukça her yoruma cevaba coin alıyorsunuz  Details Reply Post time 2016-9-27 14:37

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-27 14:37
| Show all posts
aysesahincimen. 2016-9-24 15:48
yorum yaptıkca puanmı topluyoruz

ewet doğrudur. aktif oldukça her yoruma cevaba coin alıyorsunuz

Use magic Report

Post time: 2016-9-30 05:13
| Show all posts
Arkadaşlar merhaba, yeni üyeyim. Site çok karmaşık geldi, sanırım çözmekte zorlanacağım.  Bu altın para olayını çok anlayamadım. Bu konuda beni aydınlatabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-30 15:37
| Show all posts
su an bilgisayarımda sıkıntı var umarım yazdıklarım silinmez @demeter1964 türkiye grubunda diğer konuları bir göz gezdir diğer farklı konuları da kendimiz çözdükçe paylaştık. gold coin ile ilgili de
kredi(credit) ve puan(point) aynı şeyler,
http://bbs.pindiy.com/forum.php? ... mp;highlight=credit
burda da onu açıklamışlar. krediyi arttırmak için yaptığın yorum sayısı, online olduğun saat gibi şeyler etkili. yorum yapmak altını fazla arttırmıyo mesela ama kredide etkili.
yeteri kadar gold coin olmadan tarifleri indiremezsiniz. önce tarifin fiyatını ödersiniz sonra 30 coin de dosyayı indirmek için. hergün siteye giriş yaparak 50 coin kazanırsınız. tariflere ve konulara yorum yaptıkca da 5 coin kazanırsınız.
her saat başı görev tamamlayarak coinleri kazanabilirsiniz beslemeler kısmında görevlerden ulşabilirsiniz. ... Hem kredi hem coin kazandırıyorlar

Use magic Report

Post time: 2016-9-30 18:13
| Show all posts
tektash 2016-9-30 15:37
su an bilgisayarımda sıkıntı var umarım yazdıklarım silinmez  @demeter1964 türkiye grubund ...

Tektash çok teşekkür ederim. Akşam biraz çözmeye çalıştım konuyu Şimdi de bu "görevler" konusunu çözmem gerekecek sanırım. Zira çok güzel tarifler var ve ben onları satın alabilmeyi çok istiyorum.

Comments

rica ederim. ilk zamanlar ilerlemesi zor oluyor. beğendiğiniz çok fazla tarif oluyor ve hepsini almak istiyorsunuz. zamanla siteyi kullandıkça coinler kendiliğinden birikiyor zaten ilk başta  Details Reply Post time 2016-9-30 23:24

Use magic Report

Post time: 2016-9-30 18:43
| Show all posts
Merhaba, sizden yine yardım rica ediyorum Beslemelerden görevlere girdim. Yeni görevlere tıkladım, ama görevi nereden ve nasıl tamamlayacağımı bitürlü bulamıyorum Lütfen yardım

Comments

hangisinde sorun yaşıyorsunuz? çıkan uyarıyı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım. ben de yapalı baya oluyo unuttum açıkçası kimi görevi yapmak bir diğerini bağlı oluyor. ve b  Details Reply Post time 2016-9-30 23:20

Use magic Report

Author| Post time: 2016-9-30 23:20
| Show all posts
demeter1964 2016-9-30 13:43
Merhaba, sizden yine yardım rica ediyorum  Beslemelerden görevlere girdim. Yeni görev ...

hangisinde sorun yaşıyorsunuz? çıkan uyarıyı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım. ben de yapalı baya oluyo unuttum açıkçası kimi görevi yapmak bir diğerini bağlı oluyor. ve bir kere olup bitiyor. günlük ve diy puanınıza olan görevler var onlar da bir saat sonra tekrar yapabiliyorsunuz

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-3-29 19:36 GMT+8 , Processed in 0.086891 sec., 15 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list