| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: Russian Crochet
Author: tektash
Collapse the left

Sohbet Muhabbet

[Copy link]
 Author| Post time: 2016-9-30 23:24
| Show all posts

rica ederim. ilk zamanlar ilerlemesi zor oluyor. beğendiğiniz çok fazla tarif oluyor ve hepsini almak istiyorsunuz. zamanla siteyi kullandıkça coinler kendiliğinden birikiyor zaten ilk başta coinleri arttırmak için tariflere ve bitmiş işlere bir kereliğine "paylaşım için teşekkür etmek" gibi yorumlar yapabilirsiniz. dikkat edin bir tarife birden fazla yorum yaptığınızda tekerrür yorumu siler. böylelikle her yorumunuzda 5 coin kazanırsınız. kolay gelsin
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-10-1 01:49
| Show all posts
tektash

Login/Register to enlarge
2016-9-30 23:20

hangisinde sorun yaşıyorsunuz? çıkan uyarıyı yazarsanız yardımcı olmaya çalışayım. be ...

Tektash, uzun uğraş ve debelenmelerden sonra sorunun nereden kaynaklandığını çözdüm ve hatamı düzeltebildim Yardım çağrılarıma verdiğin yanıtlar için çok çok teşekkür ederim. Zamanını aldığım için üzgünüm

Comments

rica ederim ne demek. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.  Details Reply Post time 2016-10-1 19:05

Use magic Report

Author| Post time: 2016-10-1 19:05
| Show all posts
demeter1964

2016-9-30 20:49

Tektash, uzun uğraş ve debelenmelerden sonra sorunun nereden kaynaklandığını çözdüm ve ha ...

rica ederim ne demek. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Rate

Number of participants 1Gold Coins +10 Collapse Reason
Turquoise + 10 Harikasın

View Rating Log

Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-10-3 23:47
| Show all posts
Arkadaşlar merhaba, yine ben Tarif dosyası paylaşmak istiyorum ama nereden yapacağımı bir türlü bulamadım Yükleme yapma ile ilgili bilgilerin olduğu linki paylaşırsanız çok sevinirim

Comments

işte onu hiç bilmiyorum @turquoise yardımcı olabilir misin? bu noktada ben yetersiz kaldım  Details Reply Post time 2016-10-4 00:17

Rate

Turquoise + 10 Teşekkürler!

View Rating Log

Use magic Report

Author| Post time: 2016-10-4 00:17
| Show all posts
demeter1964

2016-10-3 18:47

Arkadaşlar merhaba, yine ben  Tarif dosyası paylaşmak istiyorum ama nereden yapacağ ...

işte onu hiç bilmiyorum @Turquoise yardımcı olabilir misin? bu noktada ben yetersiz kaldım

Comments

Tektash çok teşekkür ederim. Başını çok ağrıttım  Details Reply Post time 2016-10-4 00:23

Rate

Turquoise + 10 Teşekkürler!

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-10-4 00:23
| Show all posts
tektash

2016-10-4 00:17

işte onu hiç bilmiyorum  @Turquoise yardımcı olabilir misin? bu noktada ben yetersiz kaldım ...

Tektash çok teşekkür ederim. Başını çok ağrıttım

Comments

http://bbs.pindiy.com/thread-144749-1-1.html Link bu "how to post" şeklinde de "search" yani arama kısmından da ulaşabilirsiniz ... Takıldığınız her noktada yardım edebilirim ... Yalnız ş  Details Reply Post time 2016-10-6 07:00

Use magic Report

Post time: 2016-10-6 07:00
| Show all posts
demeter1964

2016-10-3 18:23

Tektash çok teşekkür ederim. Başını çok ağrıttım

http://bbs.pindiy.com/thread-144749-1-1.html

Link bu "how to post" şeklinde de "search" yani arama kısmından da ulaşabilirsiniz ... Takıldığınız her noktada yardım edebilirim ... Yalnız şu an  sitede bazı update yani versiyon yükseltmesi yapılıyor ... Ben bile admin merkezine ulaşamıyorum ... linkler yani bağlantılar çalışmıyor birkaç gün içinde normale döneriz ...

Birkaç ufak bilgi vereyim...

Paylaşmadan önce aynısı sitede var mı diye kontrol etmeniz gerekiyor çünkü aynısı varsa yeni postalanan silinir  ...

Yüklediğinizde hemen yayınlanmaz ilk önce moderatörler kontrol eder (aynısından var mı? çalışılabilir model mi ? çevirisi iyi mi? vs. ) daha sonra kabul eder ve altın para verir....

Her satılan tasarım için altın para kazanırsınız ... (yüklediğiniz dosyanın yanında fiyat kısmına girdiğiniz miktar kadar para kazanırsınız )

Sevgiler kolay gelsin
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2016-10-6 07:17
| Show all posts
Turquoise

2016-10-6 07:00

http://bbs.pindiy.com/thread-144749-1-1.html

Link bu "how to post" şeklinde de "search" yani ara ...

Turquoise çok teşekkür ederim. Biraz inatçı bir yapım var, sağı solu kurcalayarak, gece geç saatlere kadar uğraşarak yükleme konusunda bilgilere ulaşabildim. İki tane yükleme yaptım ve onaylanıp yayınlandı. Yüklediklerim kendi tasarımım olduğu için tekrara düşme riski yok. Destekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkürler. Sevgiler.

Rate

Turquoise + 10 Harikasın!

View Rating Log

Use magic Report

Post time: 2016-10-7 16:47
| Show all posts
demeter1964

2016-10-6 07:17

Turquoise çok teşekkür ederim. Biraz inatçı bir yapım var, sağı solu kurcalayarak, gece ge ...

ÇOK Güzell olmuş ellerinize sağlık

Comments

Teşekkür ederim :)  Post time 2016-10-7 17:44

Use magic Report

Author| Post time: 2016-10-15 15:47
| Show all posts
sanırım herkes çok yoğun bu aralar bir anda topluca ses çıkarmadık

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-20 08:35 GMT+8 , Processed in 0.089699 sec., 16 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list