| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Author: FantaZsu
Collapse the left

Beszélgessünk magyarul :D - Let's talk in Hungarian

[Copy link]
Post time: 2018-3-3 00:47
| Show all posts
Olyan nagyon csend van itt.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 20:10
| Show all posts
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Teljesen új vagyok az oldalon és vannak ezek a pontgyűjtögetési lehetőségek. Odáig értem is hogy gold coin meg hogy azt mire kapja az ember, de a user group diy pontokat hogy lehet gyűjteni, mik azok a kreditek?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 21:05
| Show all posts
Szia Zsu! A User Group (DIY0, DIY1-2-3 stb.) a jogosultságaiddal van kapcsolatban. Minél magasabb csoportban vagy, annál több gold coint kérhetsz pl. a feltöltéseidért, több mindent érhetsz el, stb-stb.
Ezt úgy tudod növelni, ha minél aktívabb vagy az oldalon. Nekem pl. attól ugrott most meg nagyon, hogy 3 feltöltésemből 3 nagyon keresett cucc, így sokan letöltik. Ezen felül is aktívkodni kell viszont: írj a különböző témákhoz, ha letöltesz valamit, akkor illik megköszönni a feltöltőnek (Reply: Thank you very much!). Ha nyitsz egy témát, azért is kapsz pontokat - de figyelj rá, hogy ne kamutéma legyen, hanem olyan, aminek értelme is van, vagy ami számodra érdekes vagy lényeges.

Credits: 25 ( Posts×0.1 + Threads×0.26 + Digests×5 + Online Time (h)/1.5 )

Itt mutatja, hogy a kapott kreditpontok száma a hozzászólások, nyitott témák, online töltött idő alapján kerül kiszámításra. (Viszont nem számít online töltött időnek, ha megnyitod az oldalt, és úgy hagyod, aktívan böngészni kell. Én pl. átnéztem közel 800 oldal letölthető mintát. )
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 22:23
| Show all posts

Szia Drachiss! Köszönöm a gyors választ A feltöltések minden esetben anonimak, nem lehet őket visszakeresni? Gondolok itt pl Irina Tarasova fizetős mintáira, mert ugye a feltöltők jogsértést követnek el és a feltöltés után ebből nekik semmi hátrányuk nem lesz? :O Kicsit el vagyok veszve ezen az oldalon most még
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-6 23:04
| Show all posts
Szia!
Igen, minden esetben anonimak. Amikor feltöltesz egy mintát, akkor mielőtt megjelenne az oldalon, moderálásra kerül - itt állítják át a moderátorok, hogy felkerülés után a feltöltő neveként a PinDIY jelenjen meg, ne a Te neved. Szóval csak az buktathat le, ha amikor megköszönik a mintát, visszaírod, hogy "nagyon szívesen". Nehéz megállni, hogy ne válaszoljon rá az ember, de muszáj, ha tényleg nem akarsz vele lebukni. Viszont a minták feltöltésével (amennyiben még nincs fent az oldalon az adott nyelven - érdemes használni ehhez a keresőt!) jó sok gold coint lehet összeszedegetni.
A másik, ami lényeges lehet, hogy ha olyan mintát töltesz fel, ami ingyen letölthető (pl. norbertos amigurumi mintái ingyen elérhetőek a blogspot oldalán), akkor azért nem kérhetsz 5 érménél többet. Fizetős mintákért viszont tényleg jól lehet keresni, nekem majdnem 8000 jött össze 3 nap alatt 3 mintából, amit sok más, szépséges mintára költhettem. Amíg DIY0 vagy, addig a max, amit mintáért kérhetsz, az 50 gold coin. DIY1-nél már 100, és innentől 100asával emelkedik a kérhető összeg.
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2018-3-7 00:38
| Show all posts
Drachiss

                               
Login/Register to enlarge
2018-3-6 16:04

Szia!
Igen, minden esetben anonimak.  Amikor feltöltesz egy mintát, akkor mielőtt megjelenne a ...

Köszönöm, most már mindent értek. Nagyon sokat segítettél
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-7 00:43
| Show all posts
Ötülök, hogy segíthetek. (És bocsánat, hogy nem tudok reply-ben válaszolni, nagyon vacakol nálam az oldal. )
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-3-27 19:22
| Show all posts
Sziasztok, hogy én ezt a fórumot csak most találtam meg.....
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-3-24 18:49
| Show all posts
Edited by kimmo at 2019-3-24 18:50

Sziasztok! Megprobalom, hatha jar meg erre valaki.Ezt a mintat szeretnem, de vmiert nem tudom letolteni. Tudna vki segiteni?
http://www.pindiy.com/forum.php? ... ighlight=Graduation
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-4-1 18:49
| Show all posts
Sziasztok! én nemrégen csatlakoztam ehhez az oldalhoz. Én keresek mintát, lássuk mennyire aktív a csoport, feleslegesen ne írogassak
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-20 05:17 GMT+8 , Processed in 0.060782 sec., 10 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list