| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 756|Reply: 6
Collapse the left

Witam wszystkich

[Copy link]
Post time: 2017-7-12 16:44
| Show all posts |Read mode
Witam wszystkich serdecznie. Jestem jeszcze nie zorientowana jak tu sie poruszac. Czy moze mi ktos wytlumaczyc jak pobierac wzory? Pozdrawiam.

Post time: 2017-7-22 20:47
| Show all posts
Dokladnie jak wyzej pisze kolezanka.Dodam jeszcze ze mozna szybciej dostawac monety. Po godzinie 17 za kazdorazowe wylogowanie sie i zalogowanie nabija punkty.
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2017-7-13 16:29
| Show all posts
Edytowano przez kess1 dnia 2017-7-13 09:40

witaj , Polskie forum jeszcze niezbyt aktywne i mało sie tu dzieje. Ja tez jestem tu nowa . Nawigacja po tym forum jak dla mnie jest ciezka i malo przyjazna . Postaram sie ci pomóc tyle ile ja sama potrafie. jezeli chcesz pobrac jakis wzor to musisz wejsc w "diary" tam otwieraja sie rozne obrazki, nad lub pod obrazkiem zwyle jest link i koszt za pobranie danego wzoru.za wzor placisz "coins" ktore zbierasz za logowanie sie , za komentarz lub udzielanie sie w grupach.niektore wzory beda wymagaly wyzszego poziomu. Im wyzszy poziom tym wiecej mozliwosci. Na wyzsze poziomy przechodzisz zbierajac kredyty (tutaj nie bardzo wiem jak je zdobywac, mozesz je dostac za logowanie, za odpowiedzi w tematach , za zakladanie nowych watkow.musisz zwrocic uwage na koszty pobrania wzoru bo sciagaja je 2razy. jeden to dla autora postu a drugi koszt to dla forum  . jezeli piszesz na tm forum to nie uzywaj polskich znakow bo albo wywali cie z tematu albo zakonczy twoja wypowiedz. pozdrawiam . jesli bedziesz miala jakies pytania to pisz do mnie. jesli bede na forum i bede znala odpowiedz to postaram sie Ci pomoc.


Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-7-28 16:47
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-7-28 09:51

Przede wszystkim trzeba być aktywną - bywać tu co najmniej kilka razy dziennie, pisać komentarze, pokazywać swoje prace, udostępniać wzory. Za to otrzymuje się "pieniążki", którymi płacisz za sciąganie wzorów. Ty od 12 lipca masz ich zaledwie 50 i poziom "0", a pewnie powinnas być już min. na "1".
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-8-19 03:08
| Show all posts
A jak dodać schemat ,korzystam tylko z telefonu nie mam komputera
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-8-28 03:15
| Show all posts
Edytowano przez MissHana dnia 2017-8-28 03:16

Witam serdecznie
Jestem nowa i nie umiem jeszcze tego ogarnąć. Może z czasem się uda. Pozdrawiam wszystkich

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-9-15 16:52
| Show all posts
Witam,
również jestem nowa choć jakoś mi idzie.
Jak szybko zdobyć "credits". Jak pokazywać swoje prace, udostępniać, jakie są zasady?
Pozdrawiam
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-5 09:14 GMT+8 , Processed in 0.044991 sec., 12 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list