| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Hot search: AR doll Spanish Free russian
View: 1239|Reply: 39
Collapse the left

No to Polska grupo do dziela-szydelko!

[Copy link]
Post time: 2017-9-5 19:51
| Show all posts |Read mode
Rozruszamy sie?
Jak dlugo szydelkujecie I co to glownie jest?
Ja juz ze 14 lat uczylam sie z netu glownie na rosyjskich forach.
Najbardziej lubie robic misiaki :-)
Post time: 2017-9-13 04:43
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-12 22:01

Własnie tak to odebrałam, bo napisałam to co napisałam. Chyba uważnie nie przeczytałas mojego postu, bo ja w nim zawarłam to o czym piszesz, czyli, że ja cenię swoją pracę. Ciekawa jestem ile robótek sprzedałaś i w jakiej cenie oraz czy wzory kupowałas po 120 zł.
Na Ravelry sprzedają wzory np. swetrów srednio po 10$ /zazwyczaj mniej 6-8/, a opracowywują opisy nawet do 10 rozmiarów, każdy muszą przetestować lub znależć osoby do testowania /najczęsciej/, to też mnóstwo pracy.  Dodam jeszcze - opracowują w kilku językach. Króliczek jest tylko w rosyjskim. Natomiast różnica w cenie projektu zasadnicza.
Dodam jeszcze, że w mojej biblioteczce na Ravelry jest 89 wzorów, z czego tylko 7 bezpłatnych, resztę kupionych /nie licząc kilku kupionych na Etsy/, więc wiem o czym piszę.

Comments

Twoj poprzedni post konczyl sie na pierwszym akapicie. Czesci zaczynajacej sie od " jezeli chcialabys " nie bylo jak odpisywalam. A czytam uwaznie I ze,zrozumieniem ☺  Details Reply Post time 2017-9-13 05:24
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-13 04:23
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-12 21:32

Ja pisałam o wzorze, a nie o gotowej robótce. Robótkę sprzedajesz w pojedynczym egzemplarzu, natomiast atrakcyjny wzór może być sprzedawany w setkach sztuk.
Jeżeli chciałabys takiego królika zrobić na sprzedaż, to już na samym początku płacisz za wzór 120 zł /2000rubli/, do tego dochodzą włóczki, wypełnienie - to akurat nie jest najdroższe i .......nie wiem ile godzin robocizny -50, zapewne więcej.
Dlatego nic nie robię na sprzedaż, bo ja cenię swoją pracę. Wzory również kupuję na Ravelry lub etsy, dlatego mam porównanie co do cen. Dlatego uważam, że cena za króliczka jest zbyt wysoka.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-12 04:35
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-11 21:48

Z tym, że niektóre ich wzory są baaaaardzo drogie. Np ten króliczek z ubraniem/opis/  kosztuje 28,80$, czyli ponad 106zł. W rublach 2000 /120 zł/, teraz jest w promocji za 1300 ubranie i 700 za ciało.
Irina pisze (można zobaczyć tu:vk.com/sonitoys):
"Теперь вы можете приобрести описание любого комплекта, который изображён на фото. Стоимость описания одежды 1300 р. Стоимость описания тела зайца 700 р."
Przyznacie, że dalej drogo.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 05:07
| Show all posts
Opracowuje wzory sama bo na szydle dzialam juz ze 14 lat. Wzory kupowalam kiedys (m.in. wzor sowy ktora masz w swoim zdjeciu profilowym, nie pamietam juz za ile), teraz juz nie mam takiej potrzeby. A ja jestem ciekawa ile wzorow opracowalas ☺
Mysle zeby zamknac ten temat, bo jak widze do niczego nie prowadzi. Uwazam ze 120 zl to nie jest duzo za kilka kilkanascie godzin pracy I gdyby jakis wzor naprawde mi sie spodobal to bylabym w stanie tyle zaplacic. Amen
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-10 19:49
| Show all posts
Hana ja czasami wkladam drucik do lapek, ale to za male jest zeby sie fajnie wyginalo, musialaby byc wieksza zabawka. ostatnio mecze takie lapki i nozki zeby juz mialy taki wygiety ksztalt i nadgarstek i lokiec i nawet mi wyszlo, tylko teraz musze dopasowac jakas glowe

a mi sie marzy koc taki z prawdziwej welny, ale to  nie na moja cierpliwosc a raczej jej brak

Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 19:36
| Show all posts
Nie nosi mnie. Wyrazilam swoja opinie o ktora zreszta pytalas.

Chcialas powiedziec ze bylo cicho dopoki mnie tu nie bylo? Bardzo milo z Twojej strony. Po raz kolejny utwierdzilam sie w przekonaniu ze fora rekodzielnicze to towarzystwa wzajemnej adoracji. Jak nie kraczesz tak jak stado to jestes niemile widziana.  Dlatego żegnam.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 05:24
| Show all posts

Twoj poprzedni post konczyl sie na pierwszym akapicie. Czesci zaczynajacej sie od " jezeli chcialabys " nie bylo jak odpisywalam. A czytam uwaznie I ze,zrozumieniem  ☺
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-12 15:08
| Show all posts
Drogo I niedrogo, biorac pod uwage wklad I czas jaki musialy na to poswiecic.   samo wymyslenie takiego kroliczka, opracowanie wzoru, zrobienie opisu, zdjec I cala obrobka to nie sa dwie godziny pracy, tylko znacznie wiecej. Sama kiedys robilam tutorial pt zrob sobie misia I wiem ile to czasu zajmuje :-)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-6 01:56
| Show all posts
Edytowano przez MissHana dnia 2017-9-6 02:11

Szydełkuję od stycznia tego roku. Wczesniej, przez blisko 10 lat robiłam decoupage. Z racji takiej, że zaczęłam na stałe opiekę nad ( teraz 2,5 letnim wnusiem) nie mogłam bawić się farbami i lakierami więc sięgnęłam po szydełko. Wciągnęły mnie zabawki. Niewiele potrafię jeszcze ale myslę, że idzie mi całkiem dobrze
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-10 21:34
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-10 14:39

A ja teraz robię takiego zajączka
forum.jpg
http://www.pindiy.com/forum.php? ... &highlight=tarasova
lub takiego
forum.jpg
http://www.pindiy.com/forum.php? ... &highlight=tarasova
Jeszcze nie zdecydowałam, na razie robię "ciało"
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-6 01:55
| Show all posts
Ja zaczęłam szydełkować od stycznia. Wcze
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-6 02:12
| Show all posts
Przepraszam. Nie daje się napisać literki "SI" ( hehe) i posty same wskakują.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-6 13:54
| Show all posts
Chyba tylko my dwie tu jestesmy :-)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-6 23:38
| Show all posts
Ja od Października 2016. Zamarzyła mi się czapka, ale trafiłam na tubę z Biedronki i zaczęłam pszczółkę... odrzuciłam na kilka miesięcy, bo nie mogłam sobie poradzić... aż zacięłam się i od stycznia w wolnych chwilach łapię za szydło. Same zabawki mam na swoim koncie jak na razie
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-7 01:40
| Show all posts
Hej anaszka To robisz tak jak ja No, może jeszcze zrobiłam 4 czapki. Dla wnusia 2, dla synowej i dla siebie
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-7 13:22
| Show all posts
Hanusia na razie zbiera goldy i kredzie ,ale jak ruszy z szydelkiem to nikt Jej nie dorowna pozdrowienia
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-7 13:57
| Show all posts
Jolusia ))) Hahaha. Marzeniem sciętej głowy jest dogonić Ciebie w szydełkowaniu
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-7 14:02
| Show all posts
Ja do duzych rzeczy typu czapki szale chusty nie mam cierpliwosci tylko same zabawki
Ale chyba za malo mam goldow I kredytow zeby cokolwiek wstawic nawet linka sie nie da :-)
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-24 07:59 GMT+8 , Processed in 0.058625 sec., 15 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list