| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Hot search: AR doll Spanish Free russian
View: 1149|Reply: 15
Collapse the left

Zly format pliku PDF

[Copy link]
Post time: 2017-11-1 02:57
| Show all posts |Read mode
Dziewczyny od paru dni jest problem z sciagnietymi  plikami, pobiera opłatę za wzór  a gdy chce go otworzyc, pisze ze plik jest uszkodzony. Co jest grane?
Post time: 2017-11-4 03:45
| Show all posts
Edited by lenusia at 2017-11-3 22:07

Wiem, ale skoro się nie sciąga, to nie wiadomo co dalej.
Aby dodać Hoxx VPN do komputera z Chrome na Windows, wykonaj następujące czynności:
Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu> Więcej narzędzi> Rozszerzenia> Uzyskaj więcej rozszerzeń (dół)> Wyszukaj Proxy Hoxx VPN> Wybierz Proxy Hoxx VPN (ma 5 gwiazdek)> Kliknij Dodaj do Chrome> Kliknij ikonę na pasku narzędzi (dwie zaokrąglone sześciany połączone)> Utwórz bezpłatne konto> Następnie zaloguj się> Wybierz lokalizację, w której chcesz korzystać z serwera proxy. Jeśli jedna lokalizacja nie działa, może spróbuj innej.

Ja próbowałam już Wielką Brytanię, Niemcy, Australię i jak na razie nie działa. Teraz próbuję USA
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-9 04:24
| Show all posts
Dzien dobry. Nie wiem czy trafilam z moim pytaniem prawidlowo? Jestem tu nowa i nie do konca moge sobie  z ta strona poradzic. A chodzi mi o to: gdy "kupie" maly wzor do wyszywania za 30 Coints zapisany w pdf - to on od razu zapisuje sie mi na monitorze komputera. Dzisiaj probowalam pobrac wzor zapisany w rar - pobralo mi 50 Coints i .... i nic. Nie pokazalo ze cos jest sciagane. Na moim komputerze tego nie ma, i 50 Coint tez nie. Czy ktos moze mi pomoc? Co zrobilam zle? Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-9 04:57
| Show all posts
Edited by lenusia at 2017-11-8 22:00

Nie, nie od razu zapisuje się na Twoim komputerze. Trzeba kliknąć na na nazwę tego pliku i dopiero wtedy będzie się sciągać. Musisz jeszcze wiedzieć, że za każde sciągnięcie pobiera jeszcze 30 punktów, czyli ten wzór kosztuje Cię w sumie 80 punktów.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-2 00:31
| Show all posts
Z tego co zdążyłam się zorientować, to nie jest to tylko Twój problem. Na to samo skarżą się Amerykanki i Rosjanki. Adminka kazała zmienić jednej forumowiczce przeglądarkę na Firefox, ale podobno nic to nie dało.
P.s.U mnie jest ten sam problem.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-3 22:33
| Show all posts
Edited by lenusia at 2017-11-3 15:38

Mam tylko nadzieję, że po "naprawieniu" tego nie będzie trzeba jeszcze raz płacić i wzory już zapłacone , czyli te, które znajdują się w "iBooks" będą do sciągnięcia za darmo.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-4 02:19
| Show all posts
Zmien sobie IP  aplikacją  VPN do pobrania  w sklepie  play  ,mi to pomogło  juz moge pobierać
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-2 14:20
| Show all posts
Ja tez prubiwalam zmienic przeglądarkę  ,ale problem jest ten sam. Szkoda bo pobiera za schemat monety a i tak nie mozna z niego korzystać, cis trzeba z tym zrobić
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-2 22:55
| Show all posts
"The technical team has been working on it" - to jest odpowiedź od administracji forum, czyli, że zespół techniczny pracuje nad tym.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-9 14:05
| Show all posts
lenusia
bardzo dziekuje Tobie za pomoc. Wszystie odpowiedzi znalazlam. Ze zgraniem pliku tez juz wszystko wiem i nawet funkcjonuje
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-4 02:38
| Show all posts
Juz za opłacone pliki nie pobiera ponownie  opłaty  ,co jakis czas musisz wlanczac ten VPN
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-3 02:54
| Show all posts
Dzięki  lenusia
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-11-4 05:59
| Show all posts
Też nie zadziałało na USA. Pomógł Izrael.
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-24 13:00 GMT+8 , Processed in 0.055802 sec., 10 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list