| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 1251|Reply: 24
Collapse the left

Prosze o pomoc

[Copy link]
Post time: 2017-11-9 04:39
| Show all posts |Read mode
Dzien dobry. Nie wiem czy trafilam z moim pytaniem prawidlowo? Jestem tu nowa i nie do konca moge sobie  z ta strona poradzic. A chodzi mi o to: gdy "kupie" maly wzor do wyszywania za 30 Coints zapisany w pdf - to on od razu zapisuje sie mi na monitorze komputera. Dzisiaj probowalam pobrac wzor zapisany w rar - pobralo mi 50 Coints i .... i nic. Nie pokazalo ze cos jest sciagane. Na moim komputerze tego nie ma, i 50 Coint tez nie. Czy ktos moze mi pomoc? Co zrobilam zle? Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Post time: 2017-11-9 05:05
| Show all posts
Jedna uwaga: nie pisz postu jednego pod drugim, bo potem moderatorki usuwają i zabierają punkty; korzystaj z "edytuj".
Na pierwsze Twoje pytanie odpowiedziałam w innym miejscu, gdzie też zadałas to pytanie. Natomiast odpowiedzi na drugą częsć też znajdziesz w innych postach.  Poczytaj, proszę.
Reply Support 2 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2017-12-5 18:58
| Show all posts
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-1-25 04:12
| Show all posts
Ponoć zmieniło. Ten sposób nabijania monet nic nie daje, bo z tych monet nie podnosisz rankingu, a ten jest potrzebny do wielu atrakcyjnych wzorów, gdzie "sprzedający" wybiera tych z wyższym DIY. Ty w dalszym ciągu masz DIY.0, a przy takim rankingu niewiele można.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-9-11 23:02
| Show all posts
Hej jestem tu nowa i kompletnie nie kumam tej strony. Czy zagląda tu jeszcze ktoś i jest chętny wytłumaczyć mi o co tu chodzi?
Zależy mi na kilku wzorach na święta i nie wiem jak mam się do tego zabrać.
Pozdrawiam

Comments

Jeśli masz wystarczająco kredytów to kupisz bez problemu  Details Reply Post time 2018-9-21 14:16
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-9-21 14:16
| Show all posts
HMBA

                               
Login/Register to enlarge
2018-9-11 23:02

Hej jestem tu nowa i kompletnie nie kumam tej strony. Czy zagląda tu jeszcze ktoś i jest chętny w ...

Jeśli masz wystarczająco kredytów to kupisz bez problemu
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-9 04:47
| Show all posts
Mam jeszcze jedno albo dwa pytania: Jak zdobywa sie kredyty i wykopy i do czego sa potrzebne. Bo Gold Coin juz chyba wiem.
Pozdrawiam jeszcze raz i z gory dziekuje za pomoc
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-12-16 02:13
| Show all posts
hej, kiedyś jak klikałam po godz :18-stej, zaluguj -wyloguj nabijałam coiny ,teraz to tak nie działa. zmieniło się coś? czy jak?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-12-8 16:09
| Show all posts
No to tu Ci nie pomogę. Komentujac, pisząc posty naliczają Ci sie punkty. Im więcej piszesz tym szybciej dojdziesz do 2.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-6 23:38
| Show all posts
Po wpisach widzę, że kiedyś zdobywanie monet było znacznie łatwiejsze... Szkoda, że dopiero teraz odkryłam t stronę
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-11-9 14:00
| Show all posts
Dziekuje bardzo za pomoc i wskazowki
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-12-5 18:07
| Show all posts
Ale moze kto

Comments

Pisz jak najwięcej postów to wtedy szybciej wejdziesz na kolejny poziom.  Details Reply Post time 2018-2-11 20:06
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-12-5 18:09
| Show all posts
Ale ja nadal nie moge rokminic odpisejcue na pytania bo ja nawet nie wiem jeszcze jak szukać
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-12-6 20:07
| Show all posts
Nie bardzo rozumiem czego nie potrafisz.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-12-7 15:28
| Show all posts
Nie mam DIY2 ;( jak mogę je szybciej zdobyć
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-25 17:29 GMT+8 , Processed in 0.086805 sec., 16 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list