| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
View: 1145|Reply: 4
Collapse the left

Segítség! Totális kezdő a láthatáron :(

[Copy link]
Post time: 2018-3-1 22:57
| Show all posts |Read mode
Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Viszont a kiismerésével nehezen boldogulok...
Volna olyan kedves valaki, és elmondaná például, hogy mi a kutyafüle az a Digest? Ha a fejem tetejére állok, akkor sem tudok rájönni. És mit kell vele csinálnom? Nagyon szívesen kommunikálok, meg minden, és gyűjtögetem a pontokat orrvérzésig, de ez a Digest, ez kifogott rajtam.
 Author| Post time: 2018-3-2 18:55
| Show all posts
Oh, és még egy kérdés: ha írok vagy fordítok le mintázatokat (amigurumi), hogyan tölthetem fel őket? Vagy ezt csak akkor tudom megtenni, ha magasabb rangú csoportba lépek?

Comments

Na ez engem is érdekelne. Kissé frusztrál hogy nem tudok tartalmat megosztani.  Details Reply Post time 2022-3-16 20:51
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2022-3-16 20:51
| Show all posts

Na ez engem is érdekelne. Kissé frusztrál hogy nem tudok tartalmat megosztani.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-14 05:55
| Show all posts
Kriana

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-16 20:51

Na ez engem is érdekelne. Kissé frusztrál hogy nem tudok tartalmat megosztani.

Ma találtam rá erre az oldalra. Engem is érdekelne miért nem tudok feltölteni? Időhöz kötött?

Comments

Szia Vik1 sajnos nem tudok linket megosztani (nem a bénaságom, hanem az oldal szabályai miatt) de a Forum/ communication area/ forum bulletin ben keresd ki a how to upload files using the new u  Details Reply Post time 2024-3-21 17:07
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-21 17:07
| Show all posts
vik1

                               
Login/Register to enlarge
2024-3-13 22:55

Ma találtam rá erre az oldalra. Engem is érdekelne miért nem tudok feltölteni? Időhöz kötött?

Szia Vik1

sajnos nem tudok linket megosztani (nem a bénaságom, hanem az oldal szabályai miatt) de a Forum/ communication area/ forum bulletin ben keresd ki a how to upload files using the new upload system című beszélgetést,
ha végigolvasod a chatet abban tök jól benne van kifotózva, hogyan tudsz feltölteni akár fotót (folyamatban lévő vagy elkészült munkáról) vagy hogy tudsz mintát megosztani. Ha mintát töltenél fel, először ellenőrizd le, hogy esetleg nuncs-e fent már a minta (ha duplikálva van vmi az törlésre kerül)

Mivel mostanában csatlakoztál az oldalhoz, azt nem tudom, hogy a Te jelenlegi szinteden lehetséges-e minta feltöltése a saját oldaladon meg tudod nézni mit enged az oldal, és mit nem
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-19 11:03 GMT+8 , Processed in 0.055132 sec., 15 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list