| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Hot search: HAE Baby Xsd car xsd doll Russi
View: 959|Reply: 2
Collapse the left

Fonalprobléma

[Copy link]
Post time: 2018-3-3 00:52
| Show all posts |Read mode
Sziasztok!

Megint én. Remélem, tudtok válaszolni néhány újabb kérdésemre.
Szóval eddig egy megszokott helyről vásároltam a szempilla fonalaimat, de bezárt. Úgy gondoltam, akkor megrendelem netről (vidéki vagyok, költséges a nagyobb városba utazás), és ki is választottam a Fonalparadicsom oldalt, ahol elég nagy a választék ebből a típusból. (Márkára nem, de színre igen.)
Ma megérkeztek a fonalak, és hát... csalódott vagyok. Sokkal vékonyabbak, mint amennyire a leírás azt sejtetni engedte volna, pedig eddig ugyanilyen paraméterű fonalakat használtam, de azok vastagabbak voltak. Ráadásul az egyik konkrétan hullatja a szempillákat! Tiszta szösz lett tőle a többi fonal is, mert együtt voltak csomagolva.
Szóval csalódtam. Ti hol szerzitek be az ilyen fonalat (már ha használ itt rajtam kívül valaki)? Honnan érdemes?
Post time: 2018-3-6 20:06
| Show all posts
Szia! Én nagyon meg vagyok elégedve az alize decofur-al, van két figurám is belőle és semmi probléma nincs vele. Én debrecenben élek, van itt két fonalbolt, ahonnan tudsz ilyen fonalat rendelni online az egyik a gombolyda.hu, a másik a kiselefanthobby.hu. Az utóbbi olcsóbb egy kicsit, pedig ugyanazokat a szempillafonalakat árulják.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2018-3-6 21:07
| Show all posts
Hű, nagyon szépen köszönöm! Rájuk is keresek rögtön, bár most megpróbáltam a rendelést az 1001fonal és a kacskaringó oldalakról is, holnap érkeznek a cuccok, kíváncsi vagyok, milyenek lesznek.
Jó pont a Kacskaringónak, hogy felhívtak, mert az egyik fonal, amit rendeltem, elfogyott.
Köszönöm szépen!
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-17 02:47 GMT+8 , Processed in 0.047250 sec., 10 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list