| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: AR doll Spanish Free russian
View: 544|Reply: 13
Collapse the left

model arıyorum

[Copy link]
Post time: 2018-5-30 17:11
| Show all posts |Read mode
Son düzeltme: şükran Tarih: 2018-5-30 17:14

sayın adminim @Turquoise
ben bir model arıyorum ve forumda sormak istiyorum ama konu açmaya çalışınca anladığım kadarı ile coins ödenmesi gerekiyor gelen cevaba doğru mu anlamışım acaba?ve bu model bulunursa coins nasıl ödeniyoru ve bana nasıl gönderiyor yoksa foruma mı yüklüyorlar pdf şeklinde bilgi alabilir miyim sizden        
Post time: 2018-5-30 18:44
| Show all posts
Merhabalar;

Aranan modeller ingilizce olarak "bounty area" denilen kısımda açılması gerekiyor. orada bir ödül postası açtığınızda ödül olarak koyduğunuz miktar ilk etapta sizden kesilir... (Sistem 500 altın paranın altında ödül postası açmaz  )

Arana modelin forumlarda yüklenmesi ve sizin ödül  postanıza bir link ile cevap vermesi gerekiyor yani  Yükleyen kişi sizin postanıza yüklediği modelin linki ile cevap verir. Ancak hemen ödülünüzü vermeyin .... Çünkü gerçek yükleyen kişiler haricinde de insanlar cevap yazıyor linkle birlikte .... Bölümün moderatorü (şu an da "Lolitta" isimli moderatörümüz  ) size bir özel mesaj atar .... Ödül postanız şu kişi tarafından yüklendi diye (tabi ingilizce olarak)

Sizde eğer yüklenen postadan memnun iseniz , ödülünüzü modeartörün belirttiği kişinin cevabının altında "en iyi cevap" tuşunu tıklayarak ödülünüzü verirsiniz ... Ancak bu konuda lütfen dikkatli davranın ödül hatalı verilirse geri dönüşü yok maalesef....

Eğer yüklenen postadan memnun değilseniz (ingilizce istediniz ispanyolca yüklendi mesela, ya da tarama kalitesi çok düşük , okunamaz bir posta, eksik bilgili  vs.... )
Lütfen moderatöre bu bilgiyi verin ve bu cevabı beğenmediğinizi bildirin .... Memnuniyetinizi bildirmediğiniz takdirde yani  birşey söylemezseniz ödülünüzü sizin adınıza o kişiye moderatör verir ....

Herhangi bir sorununuzda ben buradayım her konuda yardımcı olurum ....

Sevgiler saygılar

Comments

çok çok teşekkür ederim  Details Reply Post time 2018-5-30 22:38
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Author| Post time: 2018-5-30 22:38
| Show all posts

çok çok teşekkür ederim <3 cevabınız süper hızlı oldu deneyeceğim inşallah
biraz çekiniyorum yanlış bir şey yapmamak adına ama denemeden de bileyeceğim dimi

Comments

Hiç korkmayın çok güzel bir bölüm ödül forumu .... Hele aradığınız model yüklenince harika oluyor Denemekten korkmayın herhangi bir şey olursa ben buradayım ... Sadece haber vermeniz yeterli  Details Reply Post time 2018-5-31 07:37
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2018-5-31 07:37
| Show all posts
şükran

Login/Register to enlarge
2018-5-30 16:38

çok çok teşekkür ederim

Hiç korkmayın çok güzel bir bölüm ödül forumu .... Hele aradığınız model yüklenince harika oluyor

Denemekten korkmayın herhangi bir şey olursa ben buradayım ... Sadece haber vermeniz yeterli

Comments

forum bakımdaydı sanırım ancak giriş yapabildim..henüz malesef bulamadık model açıklamasını bir sorum daha olacak oldu ya modeli bulduk diyelim yükledi üye ben bu ödülü nasıl verec  Details Reply Post time 2018-6-4 15:56

Use magic Report

Author| Post time: 2018-6-4 15:56
| Show all posts
Turquoise

Login/Register to enlarge
2018-5-31 07:37

Hiç korkmayın çok güzel bir bölüm ödül forumu .... Hele aradığınız model yüklenince h ...

forum bakımdaydı sanırım ancak giriş yapabildim..henüz malesef bulamadık model açıklamasını bir sorum daha olacak oldu ya modeli bulduk diyelim yükledi üye ben bu ödülü nasıl vereceğim acaba yükleyen kişiye

Comments

Lütfen bir önceki cevabımı okuyun çok önemli bilgilerle açıklama yaptım... Sorunuzun cevabı orada var :)  Post time 2018-6-4 16:59

Use magic Report

Author| Post time: 2018-6-19 03:29
| Show all posts
@Turquoise sayın adminim forumun adı mı değişti acaba? bir sorun mu var acaba?

Use magic Report

Post time: 2018-9-25 22:15
| Show all posts
ben de sayenizde bilgilenmis oldum teşekkür ederim

Use magic Report

Post time: 2018-10-29 04:59
| Show all posts
Çok faydalı bir soru olmuş bizde bilgilendik teşekkürler

Use magic Report

Post time: 2019-1-30 03:31
| Show all posts
soru için de cevap için de çok teşekkürler

Use magic Report

Post time: 2020-1-10 05:16
| Show all posts
Soru ve cevap için çok teşekkürler

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-23 17:54 GMT+8 , Processed in 0.104487 sec., 21 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list