I laughed when I saw my first doll... Yes I threw it out... was too embarrassed... lololhe looks good btw...
great job ty 4 sharing
Bravo j adore
very nice <3 thanks for your share
So nice! good job. Thanks for sharing.
hermoso trabajo, felicitaciones
спасибо что поделились,хороший мишка
It is a very cute bear! Good on you!
Very sweet!
Thank you for sharing.:)