Очень красивые, яркиегерберы! Замечательная работа! мечтаю когда-нибудь их тоже вышить:$
Very beautiful work! Congratulations!
Thank youfor sharing
I love it, thanks for sharing.
Very beautiful work! Congratulations!
Very nice ,good job !
Very nice!
very precious
I love the colors and the details. Congratulations! It is really nice...!
Bellissimo lavoro!