само очарование! Да ещё и со шляпкой....
nice, thank you!
Очень нежный малыш
какой же он хорошенький!
Thanks so much for sharing this with us! ♥
спасибо
VeryBeautiful!Thankyouforsharing
wau...das gefällt mir
Pretty boy!
thanks for sharing!