Legyen úgy ha vmi nem megy szólj
static/image/common/user_online.gif Jenő static/image/common/clock.gif 2017-9-8 23:18
Megpróbalom,köszi...ki tudja,lehet-e telcsivel? Ha nem fog menni,holnap megpróbálom tablettel.
Írtam Facebook itt még nem enged priviben levelet írni
OK,akkor Te vagy az.Pont kérdezni akartam.
Remélem méltó gazdi talált rá
Very nice
Thank you for sharing
Very nice!
such a sweet kitty, im in love!
Very nice work! Well done!
Very nice. Thanks for sharing
lovely! great job