thật là xinh, bạn dùng vải bao nhiêu ct vậy? tôi cúng muốn thêu nó
как живые
Thankyouforsharing!
Прелесть!
Amazing, great work
very nice!thank you for sharing
Beautiful work, Thank you very much for sharing!
VeryBeautiful!
Beautiful!
Очень красиво!