Very cute!
beautiful!
Thanks for sharing, very nice!
Very nice! <3
Очень симпатичный бегемотик!
Very nice !
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*• Lovely work •*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸