Thank you very much!
Beautiful!!!
Very good cross-stitch. Interesting pattern I like to embroider )))
A kedvencem
спасибо
Nice work! Very elegant and beautiful botanical pattern! I saw it in repaint patterns yesterday! Im glad I find it in scanned area, too! Many thanks for sharing!
VeryBeautiful!!!!
static/image/common/user_online.gif larein static/image/common/clock.gif 2019-3-30 23:37
скачала файл .xsd загрузился но не открывается пишет фай ...
You need rename file. Write filename without "à" letter. And all will good ))
static/image/common/user_online.gif Barabylia static/image/common/clock.gif 2019-4-4 23:50
You need rename file. Write filename without "à" letter. And all will good ))
thanks a lot, everything works :lol