congratulations.I stitched two last year and I still how long I took to stitch them.so three is a lot of time for sure:$
Super ! Very beautiful!
great work. bravo.
Очень красивые носочки!
Thanks for sharing
Thank you so much for sharing
Lovely!Very nice!
Wow, such great work!
Очень хорошо! Спасибо, что поделились
Thanks for sharing!