VeryBeautiful!Thankyouforsharing!
красивый фонарик,огонь как настоящий.
VeryBeautiful!Thankyouforsharing!
спасибо!
Ojala aparezca pronto
RE: Snow Lantern by Svetlana Sichkar
VeryBeautiful!
Very, very nice!!!
Thank you very much!
Nagyon szépen köszönjük!