Розміщення нових схем!
Скажіть будь ласка, як мені завантажити на сайт нову схему вишивки, коли мені видає повідомлення, На жаль, вам не дозволено розміщувати теми на цьому форумі! :@ 50 монет за вхід не нараховуэться.... Мені нема смислу більше тут перебувати! тут для діаграм www.pindiy.com/forum-268-1.htmlтут для робіт www.pindiy.com/forum-279-1.html
як завантажити www.pindiy.com/thread-397033-1-1.html
Сподіваюся, ви розумієте. Я не розмовляю українською static/image/common/user_online.gif akita static/image/common/clock.gif 2021-3-15 00:12
тут для діаграм www.pindiy.com/forum-268-1.html
тут для робіт www.pindiy.co ...
дякую!:)
Pages:
[1]