Nice work!
How lovely <3 What pattern did you use, please?
Очень хорошо. Спасибо, что поделился.
Beautiful !Thankyouforsharing !
Nagyon-nagyon szép. . . .
Hola! tiene o vende el patrón de la muñeca??
Beautiful!
Szép munka
Amazing, that would be great if you could mention the pattern you used ! :)
static/image/common/user_online.gif Bigheels static/image/common/clock.gif 2021-10-24 05:27
Amazing, that would be great if you could mention the pattern you used !
Hello, I used the pattern: Pang Xiao Sen Handmade - Duo Duo Xiao Q - Elsa for reference and revised it myself.