hajnici Publish time 2022-2-27 18:23

Kb. Mennyibe kerül egy figura nálatok?

Tomacsek Publish time 2022-2-27 19:47

static/image/common/user_online.gif hajnici static/image/common/clock.gif 2022-2-27 18:23
Kb. Mennyibe kerül egy figura nálatok?

Az nagyon változó,függ a mérettől,a felhasznált fonal mennyiségétől,fajtájától,a minta bonyolultságától.(volt 2-3 ezertől 15 ezerig is)

Tomacsek Publish time 2022-3-1 15:28

static/image/common/user_online.gif hajnici static/image/common/clock.gif 2022-2-27 18:22
Én sokszor gondban is vagyok, mikor kérnek barátok, hogy nem akarják ingyen, de kérnek árát....

Én azt mondom ha ismerősnek horgolsz is kérd el az alapanyag dupláját,hidd el nem fognak megsértődni!De a befektetett munka is pénz.Főleg ha szép is amit készítesz!!

hajnici Publish time 2022-3-1 22:06

Szerencsére kezd elég jól menni, igaz sokszor nem is a tudás számít, hanem a minta pontossága

hajnici Publish time 2022-3-1 22:08

Igaz itt is ami tetszik és letölteném 500 GC-ba kerül

Tomacsek Publish time 2022-3-1 23:56

static/image/common/user_online.gif hajnici static/image/common/clock.gif 2022-3-1 22:06
Szerencsére kezd elég jól menni, igaz sokszor nem is a tudás számít, hanem a minta pontossága

Igaz,én is töltöttem már le olyan mintát ami követhetetlen volt.Még jó ,hogy "ingyen" lehet gc-t gyüjteni :D

hajnici Publish time 2022-3-2 03:55

Tatsiana toys babák mintáit töltöttem le mostanában, olyan szépek. Kár, hogy nem lehet megvenni, csak közös horgoláskor. Mindig lemaradok

hajnici Publish time 2022-3-3 04:17

Nincs időm horgolni, a picik betegek sajnos, így altatás időben gyűjtögetek, mit is lehetne majd 1x elkészíteni

hajnici Publish time 2022-3-3 04:18

Valami jó nyulas mintát kéne találjak
Pages: 1 [2]
View full version: Your favorite designer