Christmas projects 2011
Very niceThank you for sharing verynice Hi!
К тебе я тоже в гости завалюсь, как только на Неллиной скатерти чая попью! Всё потрогаю, пощупаю...:lolЁлки, конечно, WOW!!! NOSTROMO replied at 1-8-2012 17:29 static/image/common/back.gif
Hi!
К тебе я тоже в гости завалюсь, как только на Неллино ...
а я уже на полном серьезе обдумывала организацию турпоездки :D...ты личную почту посмотри здесь,есть пара вопросов по твоим работам:lol superrr!!;P;P;P;P Bravo pour ces magnifiques travaux!!!!!!!! Wonderful ! Congratulations ! Beautiful projects!!! Beautiful stitching. Thank you for sharing with us. Very beautiful, i love it ! Love so much the three snowmen!!!However great work!!!