Мне только предстоит их вышивать.
Очень красивая работа, оригинальное оформление, спасибо за идею!
Very beautiful!
beautiful....lovely....
Incredible work! I love the finishing! Bravo! Thank you very much for sharing!
Tak krasivo sdelano!
Beautiful work!
Very nice!
Complimenti per il lavoro!!!
Beautiful!!!!
Very beautiful work! Thank you for sharing!