I really love this ornament - thanks for sharing it with us :D
Thanks for sharing.
ирина567 ответил: 2012-2-17 17:07 static/image/common/back.gif
Я тоже учусь хардангер делать. Очень нравится
Рада буду, если пригодится! Я тоже люблю хардангер!!!:)
merciiiiiiiiiii
ANA-CRIS.TO ответил: 2012-3-12 23:42 static/image/common/back.gif
merciiiiiiiiiii
please:):kiss:
Many thanks for sharing!
thank you so much
very nice !!!
Thanks For Sharing
Thanks for sharing