Amazing!!!
а тут на сайте можете выложить схемку?:)
Beautiful!Очень нежно и красиво!
Lindíssimo..
Really beautiful - you must be very proud of your work - I love the design too!!
Great job! Thank you for sharing your beautiful work.
Darling piece!!
Very, very cute. Nice finish!
babyr00 replied at 2012-5-28 16:53 static/image/common/back.gif
Give me your e-mail and i will send you pattern
[email protected]~Thank you so much~
:lol OMG!!! So adorable and very pretty!!! Congrats:lol:$