Очаровашки! Смотрятся очень элегантно:D
thanks for sharing
pixy ответил: 2012-9-17 15:55 static/image/common/back.gif
Very well done! I love the one for Anna!
thanks! oh yes, it so cute specially for little princess =)
Fea ответил: 2012-9-17 18:03 static/image/common/back.gif
Очаровашки! Смотрятся очень элегантно
спасибо =) очень приятно
RosalynG ответил: 2012-9-18 03:42 static/image/common/back.gif
thanks for sharing
you are welcome! glad you liked it =)
Very cute!I love them :-)
waterbaby842 ответил: 2012-9-19 01:00 static/image/common/back.gif
Very cute!I love them :-)
yes, they are so cute! thanks for rating post
Sapnis replied at 2012-9-18 23:57 static/image/common/back.gif
yes, they are so cute! thanks for rating post
Its always my pleasure to rate!
waterbaby842 ответил: 2012-9-19 11:44 static/image/common/back.gif
Its always my pleasure to rate!
IT`S SO NICE =)
Ils sont tous adorables, quels beaux cadeaux !