Eressiel
Publish time 2026-6-24 23:26
O a ja nawet nie wiedziałam, że tu temat jest do pogaduszek po polsku. Witam się bo sama na forum od niedawna. Głównie szyciowa jestem, ale lubię też zabawki szydełkowe i chusty ? A i coś tam z tkaniem czy przędzeniem mi się zdarzyło ? Choć teraz to głównie szycie szycie i szycie.
Pages:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
[11]