|
|
|
O a ja nawet nie wiedziałam, że tu temat jest do pogaduszek po polsku. Witam się bo sama na forum od niedawna. Głównie szyciowa jestem, ale lubię też zabawki szydełkowe i chusty ? A i coś tam z tkaniem czy przędzeniem mi się zdarzyło ? Choć teraz to głównie szycie szycie i szycie. |
|