HelenV
Publish time 2021-1-5 16:15
I continue to embroider "The Wreath of All Seasons"
Было лето и весна
Потом вышила осеньИ началась зима
Спасибо за внимание к моему хобби и за добрые слова о нем!
Raorr
Publish time 2025-7-2 02:56
Amazing work. Looks beautiful, thank you for sharing
oopsiepoopsie
Publish time 2026-2-15 04:16
beautiful are you using the kit or a DMC conversion?
LuK
Publish time 2026-2-15 22:12
Very nice! Thank you for sharing
brief.ktg
Publish time 2026-2-15 20:46
Very nice!
olkut
Publish time 2025-9-9 04:28
Very nice!
Sinicka
Publish time 2025-9-9 00:29
Дуже гарний вінок!
nama123
Publish time 2026-2-17 04:43
beautiful work really
irina43
Publish time 2021-1-5 16:29
Great work!
Тали
Publish time 2021-1-5 16:32
Очень красиво!
Caro1970
Publish time 2021-1-5 17:45
Very Nice!!
Duckeyd
Publish time 2021-1-5 18:05
Very nice, amazing progress
yerita
Publish time 2021-1-5 18:23
Very nice !
Тали
Publish time 2021-1-5 18:25
Очень мило!
Kitiana
Publish time 2021-1-5 19:10
Скоро финиш!
GuK
Publish time 2021-1-5 19:50
Beautiful!
Mazda
Publish time 2021-1-5 20:46
Great work!