Очень мило!
Very nice! Thank you for sharing:)
Very nice!
Супер! Я сама такой вышила. Одно удовольствие от процесса! Легких крестиков
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*• Good job, well done •*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸
Beautiful!
Very nice! Beautiful!
I would love to see it finished!! Congratulations!!
How very nice!
Такие ровные крестики