| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 763|Reply: 8
Collapse the left

Kredit

[Copy link]
Post time: 2016-7-2 14:10
| Show all posts |Read mode
A krdeitek mitől nőnek gyorsan? A "coin"-al vagy az aktivitással van összefüggésben? Illetve mennyi érme/aktivitás kell 1 kredit eléréséhez?
Post time: 2016-10-25 21:03
| Show all posts
Szia! Ez engem is érdekelne. A "coin"-al szerintem nincs összefüggésben, inkább a le-, s feltöltéssel. Feltöltésnél nekem "látványosabban" megugrott, mint letöltésnél.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-11-4 18:24
| Show all posts
Sziasztok!
A google szerint (Total Points = hozzászólás X0.1 + téma X0.26 + Jó témák X5 + online idő (óra) /1.5). Ezt az aktivitást nem tudom, hogy mérhetik, mert hiába van nyitva egész nap az oldal, nem akar feljebb lépkedni. :-( Pdig a fenti képlet alapján 1.5 óránként kéne egy kreditet kapni.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-11-4 18:26
| Show all posts
Edited by kimmo at 2016-11-4 18:28

Egyébként észrevettétek azt a bugot, hogy ha többször beléptek egy nap, vagy akár egymás után, mindig odaadja a napi 50 coint? :-D
Lenne még egy kérdésem: valaki le tudja ezt tölteni? Nekem nem engedi, nyilván alacsony a "szintem" hozzá, pedig nagyon tetszik:
//bbs.pindiy.com/forum.php? ... 4974&highlight=doll

Comments

Neked kell még az a minta amit belinkeltél mert letöltöttem ,ha még aktuális és elküldöd az emailcímed átküldöm szívesen!  Details Reply Post time 2017-9-3 20:26
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-11-6 23:22
| Show all posts

Szia! Én is tegnap futottam bele egy olyan mintába, amit a nullás szintemmel nem tudtam letölteni. Nem tudom, egyes vagy kettes szint kell-e a letöltéshez...
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-11-6 23:25
| Show all posts
kimmo

                               
Login/Register to enlarge
2016-11-4 18:24

Sziasztok!
A google szerint (Total Points = hozzászólás X0.1 + téma X0.26 + Jó témák X5 + onl ...

Az, hogy nyitva van az oldal, önmagában szerintem kevés, aktívnak kell lenni. Nekem akkor ugrott meg látványosan a kreditem, mikor feltettem egy olyan mintát, ami elég népszerű lett,  sokan letöltögetik és kommentelnek.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2016-12-18 16:54
| Show all posts
nagy minta nagyon tetszik
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-3 20:25
| Show all posts
Látom nem túl nagy a mozgás erre sem pedig jó lenne ha valaki ténylegesen tudná mitől nő meg a credit szám mert nekem hiába vagyok fent napi szinten pedig általában töltögetek is igaz csak magamnak a gépre de a credit nem nő semmit már jó ideje.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-3 20:26
| Show all posts
kimmo

                               
Login/Register to enlarge
2016-11-4 12:26

Egyébként észrevettétek azt a bugot, hogy ha többször beléptek egy nap, vagy akár egymás ut ...

Neked kell még az a minta amit belinkeltél mert letöltöttem ,ha még aktuális és elküldöd az emailcímed átküldöm szívesen!
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-3 01:48 GMT+8 , Processed in 0.071857 sec., 12 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list