| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
View: 619|Reply: 13
Collapse the left

Güvenli Göz

[Copy link]
Post time: 2017-2-14 19:07
| Show all posts |Read mode
Birkaç konu ile ilgili fikir alışverişinde bulunmak istiyorum. Bugün bunları buraya sıralayacağım. Sizler de dönüş yapabilirseniz etkili bir şekilde forum alanını kullanabileceğimizi düşünüyorum. Balıkesirde yaşıyorum ve güvenli göz bulma konusunda büyük sıkıntı yaşıyorum. Su ana kadar 3 farklı instagram kullancısısına göz siparişi verdim. İlk gelen parti çok çok fenaydı. Kesinlikle güvenli değildi. İkinci kullanıcı sayfasını kapattı ki onunkiler fena değildi. Son aldığım parti de arkaları kahverengi renk ve yine cok da güvenli hissiyatı vermedi. Bu arada yurtdışı satış sitelerine bakıyorum. Alibaba ve ebay gibi onlarda fiyatları 10 dolar olan ürünler burda bize inanılmaz pahalıya satılıyor. Güvenli göz konusunda yurtdışı sitelerden alışveriş yapan var mıdır ilk sorum bu olacak? Var ise güvenli midir ve ne kafar zamana geliyor? İkinci sorum ise güvenli gözü satın alabileceğimiz bir mağaza bir e ticaret sitesi var mıdır acaba? Teşekkürler
Post time: 2017-2-28 17:03
| Show all posts
Merhaba Tekrar,
Daha önce yazmıştım Aliexpress ten sipariş verdim bekliyorum diye. Cumartesi günü geldi bir kısmı. 15 şubatta sipariş etmiştim. 10 gün de 14mm renkli göz siparişim elime ulaştı. 100 adet. 3.33 $ karışık renkli... Sorunsuz geldi. Bana fiyat olarakta uygun geldi. Bilginize...
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2017-3-9 19:12
| Show all posts
Merhaba tekrar, ben aliexpress uygulamasını indirdim ve alışveriş yapıyorum. Sadece amigurumi malzemesi değil farklı şeylerde alıyorum. Yarı türkçe yarı ingilizce oldu bendeki uygulama. Çok detaylı ingilizceye gerek yok. Ama alışveriş yapılan mağazaya gore değişiyor söylendiği gibi sıkıntı yaşayıp yaşamamak. Şu ana kadar sorun yaşamadım. Kilitli göz ve peruk aldım sorun yaşamadım... Farklı alışverişlerde de sorun yaşamadım..sadece ulaşması uzun sürüyor... Biraz ingilizce bilirseniz daha kolay olabilir alisverisleriniz...
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-3-6 02:26
| Show all posts
merhaba, ali exspressten alış veriş yapan var mı, bir kaç arkadaşım pc malzemesi almış memnun, sorun yaşamamış, bana satıcı firması ile alakalı olduğunu söylediler, güvenli mi merak ediyorum, ip ve malzeme seçeneği çok fazla..

Use magic Report

Post time: 2017-2-24 18:06
| Show all posts
Merhaba, bende face de birkaç kullanıcıdan aldım. Ancak fiyatlar dediğiniz gibi. Bu yüzden Aliexpress ten bir sipariş verdim. Bekliyorum şimdilik. Geldiğinde kalite ve süre ile ilgili buradan bilgi veririm size...

Use magic Report

Post time: 2018-2-26 23:52
| Show all posts

Evet burdaki tariflere topladığın coinslerle alabiliyorsun

Use magic Report

Post time: 2017-3-3 06:30
| Show all posts
aliexpresten dil olmadan güvenli alışveriş yapılabiliyormu cesaret edip alamadım bilgi verirseniz sevinirim ceydalmila

Use magic Report

Post time: 2017-11-4 19:54
| Show all posts
İyi günler arkadaşlar tariflere nasıl ulaşabilirim tariflerin hepsi ucretlimi acaba bu konuda bilgi verirmisiniz

Use magic Report

Post time: 2017-2-28 00:20
| Show all posts
Kesinlikle Yasemin Kale. Bu gozleri ilk satanlardan biridir yillardir yapiyor bu isi.

Use magic Report

Author| Post time: 2017-2-21 19:31
| Show all posts
Merhaba kendisine arkadaşlık isteği gönderdim. İlginiz için teşekkürler.

Use magic Report

Post time: 2017-2-14 19:27
| Show all posts
face de nalan şermet babal diye arkadaştan alıyorum çok güzel

Use magic Report

Post time: 2017-3-10 02:32
| Show all posts
CEYDALMİLA TEŞEKKÜRLER BENDE DENEYECEM BAKALIM HAYIRLISI OLSUN

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-29 12:04 GMT+8 , Processed in 0.047590 sec., 13 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list