| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Search
Hot search: Doll Doll M p cat doll
View: 268|Reply: 6
Collapse the left

Ücretli tarifler hakkında

[Copy link]
Post time: 2020-8-16 07:15
| Show all posts |Read mode
Herkese merhaba birkaç aydır kullanıyorum siteyi birçok tarif de indirdim ancak aklıma takılan bir sorun var. Bazı tarifler normalde ücretli ama burada sadece coin ile alıyoruz ve tariflerde hicbiryerde paylaşamazsınız yada örülen bebeği paylaşamazsınız deniyor bu bizim için sorun olur mu acaba instagram da paylaşıyorum çünkü yaptığım işleri. Bilen varsa dönerse sevinirim.
Post time: 2020-8-16 22:53
| Show all posts
Tarifler ücretli ama açıkçası bazı tarifler aşırı pahalı bence
Ben paylaşım yaptığımda tarif kime aitse onun adını yazıyorum
Zaten bu site olmasa da Facebook ta ya da telegramda sürekli paylaşılıyor
Ben kendi açımdan bi sıkıntı görmüyorum
Tarif sahipleri emeğimiz var diyorlar haklılar da tabi ki emek var
O zaman hiç bi yerde paylaşmayacaklar tarifini sadece kendinde kalıcak
Bu şekilde tariflerini satarlarsa O zaman yayılmasına engel olamazlar
Şahsi görüşümdür katılmayabilirsiniz sevgiler
Reply Support Not support

Use magic Report

Author| Post time: 2020-8-17 09:00
| Show all posts
Bende sizin gibi düşünüyorum aslında Peki paylaşım yaparken tasarımcının adını yazınca bir sorun yaşıyor musunuz? Yani benim endişem tarif sahibi görüp satın almamışsın falan derse diye

Comments

Bugüne kadar kimse bişey demedi aynı şeyi düşündüm ama aldığımı nasıl kanıtlayabilirim ki? Adımı paylaşmak zorunda mıyım? Mesela yabancı tariflerde paypal dan alınıyor ama Türki  Details Reply Post time 2020-8-17 14:58

Use magic Report

Post time: 2020-8-17 14:58
| Show all posts
iplik oyuncak 2020-8-17 09:00
Bende sizin gibi düşünüyorum aslında  Peki paylaşım yaparken tasarımcının adını yazın ...

Bugüne kadar kimse bişey demedi aynı şeyi düşündüm ama aldığımı nasıl kanıtlayabilirim ki? Adımı paylaşmak zorunda mıyım?
Mesela yabancı tariflerde paypal dan alınıyor ama Türkiye den bu işlem yapılamıyor Yurt dışından bi bağlantı lazım Takip ettiğim kişiler sürekli şunu diyo ‘ PayPal üzerinden yurtdışındaki akrabam/arkadaşım aracılığıyla aldım’
Soran alırsa Almanya’daki halam aldı falan deriz
Yani tasarımcının adını paylaşmışsın yeterli bence

Use magic Report

Post time: 2020-8-17 15:03
| Show all posts
Geçenlerde şöyle bişey  oldu  Amigurumitelegram diye bi sayfa Grizly mama adındaki tasarımcının  My favorite doll bebeğini etkinlikle örmüşler foto paylaştılar (bu arada güzel bi bebek bende ördüm çeviri yapabilirseniz örmelisiniz mutlaka)
Neyse kadına şikayet edilmiş herhalde o da yazmış neden benim adımı bile kullanmadan bu bebeği ördünüz paylaştınız gibi sayfa sahibi de Pindiy den aldığı linki göndermiş kadına
O yüzden tasarımcının adını paylaşın yeter

Use magic Report

Author| Post time: 2020-8-18 01:49
| Show all posts
Isim paylasirirm sorun olmaz Cok tesekkurler soylediginiz tarife mutlaka bakacagim

Use magic Report

Author| Post time: 2020-8-18 01:52
| Show all posts
Mrvada 2020-8-17 14:58
Bugüne kadar kimse bişey demedi aynı şeyi düşündüm ama aldığımı nasıl kanıtlayabilir ...

Ahahha yalan da olmaz benim icin almanya da halam ds var yani :

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-3-29 19:03 GMT+8 , Processed in 0.073754 sec., 15 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list