| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
View: 104|Reply: 7
Collapse the left

Pomoc w pobieraniu wzoru

[Copy link]
Post time: 2024-3-26 21:05
| Show all posts |Read mode
Edited by stitchdreams at 2024-3-26 14:10

Hej, zwracam się o pomoc próbowałam wczoraj pobrać wzor (niestety nie mogę wstawić linku tutaj w poście). Nacisnęłam buy przy pliku xsd pobrało mi 60 coinsow i nic więcej się nie zadziało. Następnie kupiłam też plik w formacie pat, też mi pobrało 60 coinsow i nic nie zaczęło się pobietac. Czy coś zrobiłam nie tak? Bardzo proszę o odpowiedź i Waszą pomoc.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 Author| Post time: 2024-3-26 21:08
| Show all posts

                               
Login/Register to enlarge
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-30 05:02
| Show all posts
Spróbuj wejść w "iBooks" /niebieski pasek u góry/, potem "I downloaded" i stamtąd ściągniesz, a przynajmniej powinnaś ten plik. Jeśli się nie uda, to nie umiem pomóc.

Comments

Weszłam w tą zakładkę co napisałaś i nie mam tego wzoru, ale przynajmniej już wiem gdzie tego szukać. Hmm dziwne, że pobrało coinsy a obrazka nie ma. No trudno spróbuję innym razem jeszcze raz  Details Reply Post time 2024-4-2 20:36
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-30 19:27
| Show all posts
Edited by lenusia at 2024-3-30 20:36

Nie pomogło? Jeśli nie ma tego wzoru pod "I downloaded" tzn., że nie został kupiony. A tak na marginesie, radzę być aktywną, żeby przejść na wyższy poziom, bo wtedy dużo więcej jest dostępnych wzorów do ściągnięcia.

Comments

Potrzebujesz pomocy, a nawet nie raczysz odpisać. Nie umiesz podziękować? I nie pisz, że Cię tu nie było, bo sprawdzałam i kilkakrotnie się logowałaś.  Details Reply Post time 2024-3-31 03:34
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-3-31 03:34
| Show all posts
lenusia

                               
Login/Register to enlarge
2024-3-30 12:27

Nie pomogło? Jeśli nie ma tego wzoru pod "I downloaded" tzn., że nie został kupiony. A tak na ma ...

Potrzebujesz pomocy, a nawet nie raczysz odpisać. Nie umiesz podziękować? I nie pisz, że Cię tu nie było, bo sprawdzałam i kilkakrotnie się logowałaś.

Comments

Możliwe, że się logowałam. Czasami nie zamknę przeglądarki i jak włączę to od razu odświeża się strona, ale nie muszę się tłumaczyć, dlaczego nie miałam czasu odpisać. Urodziny dziec  Details Reply Post time 2024-4-2 20:45
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2024-4-2 20:36
| Show all posts
lenusia

                               
Login/Register to enlarge
2024-3-29 22:02

Spróbuj wejść w "iBooks" /niebieski pasek u góry/, potem "I downloaded" i stamtąd ściągniesz, ...

Weszłam w tą zakładkę co napisałaś i nie mam tego wzoru, ale przynajmniej już wiem gdzie tego szukać. Hmm dziwne, że pobrało coinsy a obrazka nie ma. No trudno spróbuję innym razem jeszcze raz
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2024-4-2 20:45
| Show all posts
lenusia

                               
Login/Register to enlarge
2024-3-30 20:34

Potrzebujesz pomocy, a nawet nie raczysz odpisać. Nie umiesz podziękować? I nie pisz, że Cię  ...

Możliwe, że się logowałam. Czasami nie zamknę przeglądarki i jak włączę to od razu odświeża się strona, ale nie muszę się tłumaczyć, dlaczego nie miałam czasu odpisać. Urodziny dziecka i święta były dla mnie ważniejsze.
Widzę, że Ty masz dużo czasu, żeby robić dochodzenie czy logowałam się czy nie. Zazdroszczę

Oczywiście, że umiem podziękować i dziękuję za pomoc
Życzę Miłego dnia
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2024-4-6 19:06
| Show all posts
Mogłabym ściągnąć dla Ciebie, ale nie jesteś zbyt miła, więc nie pomogę.
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-2 16:10 GMT+8 , Processed in 0.048694 sec., 10 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list