| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Author: Blythe
Collapse the left

Polish Speaking Members - conversation in Polish

[Copy link]
Post time: 2023-2-12 00:45
| Show all posts

When someone visits this page from a link you share, you will be rewarded

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 00:47
| Show all posts
raiahy

                               
Login/Register to enlarge
2023-2-11 16:50

Hej ho jest ktoś?

jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś o tym portalu chętnie podzielę się tym co do tej pory odkryłam :)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 03:58
| Show all posts
Nut01

                               
Login/Register to enlarge
2023-2-12 00:47

jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś o tym portalu chętnie podzielę się tym co do tej p ...

Wiesz może dlaczego nie widzę odpowiedzi pod moim własnym bounty? Ktoś odpowiedział ale jest ukryte :<

Comments

Odpowiedzi są widoczne tylko dla moderatorów. W odpowiedziach najczęściej są informacje w stylu "powodzenia" "ładny wzór" itp. (taka informacja pojawiła się w którymś z wątków na ogólnyc  Details Reply Post time 2023-2-12 04:39
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 04:39
| Show all posts
Edited by Nut01 at 2023-2-11 21:51
raiahy

                               
Login/Register to enlarge
2023-2-11 20:58

Wiesz może dlaczego nie widzę odpowiedzi pod moim własnym bounty? Ktoś odpowiedział ale jest  ...

Odpowiedzi są widoczne tylko dla moderatorów. W odpowiedziach najczęściej są informacje w stylu "powodzenia" "ładny wzór" itp. (taka informacja pojawiła się w którymś z wątków na ogólnych forach - nie wszyscy dzielący się wzorami życza sobie żeby wiadomo było, że od nich pochodzą wzory i stąd to utajnienie odpowiedzi).
Gdy ktoś wstawi w bounty info że ma wzór, załaduje go także jako thread w nowych wzorach. Po sprawdzeniu wzoru i udostępnieniu go dla wszystkich moderator podeśle do Ciebie informację, że wzór jest, poda Ci także do niego link.
Moje bounty w ten sposób były obsługiwane. W rzeczywistości wcześniej orientowałam się, że ktoś wzór załadował i pobierałam go (gdy został udostępniony) zanim jeszcze dostałam link od moda.

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 06:36
| Show all posts
Nut01

                               
Login/Register to enlarge
2023-2-12 04:39

Odpowiedzi są widoczne tylko dla moderatorów. W odpowiedziach najczęściej są informacje w styl ...

Ah rozumiem, dziękuję <3 To będę cierpliwie czekała. Mam jeszcze pytanie, co właściwie daje ta opcja "support" ze strzałką w górę haha?

Comments

strzałki 'support' jeszcze nie przerabiałam ;) więc tutaj nie pomogę - może ktoś inny wie?  Details Reply Post time 2023-2-12 15:47
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-12 15:47
| Show all posts
raiahy

                               
Login/Register to enlarge
2023-2-11 23:36

Ah rozumiem, dziękuję

strzałki 'support' jeszcze nie przerabiałam ;) więc tutaj nie pomogę - może ktoś inny wie?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-24 09:25
| Show all posts
Mam teraz projekt z metaliczna nicią i przyznam, że zaczynam tracić cierpliwość... Macie jakieś rady jak haftować żeby krzyżyki pozostały ścisłe, nitka nie uciekała z igły, ani z krzyżyków gdy kończy się ścieg? Pozostawiam długi ogonek po lewej stronie, przeciągam go pod innymi ściegami, jednak efekt jest taki sobie - krzyżyk luzuje się, a czasami nitka przechodzi na prawą stronę roboty :(  Już nie mówię o załamywaniu się metalowej powłoczki i rozwarstwianiu nitki :(:(:(
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-27 19:46 GMT+8 , Processed in 0.047088 sec., 12 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list