| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Search
Hot search: HAE Baby Xsd car xsd doll Russi
Author: Blythe
Collapse the left

Polish Speaking Members - conversation in Polish

[Copy link]
Post time: 2019-5-5 08:59
| Show all posts
Edited by alija2 at 2019-5-5 09:07
mephala87 2019-1-22 06:24
Hej, hej!

Szczerze, strona od jakiegoś miesiąca ma ciągle problemy. Kilka tygodni temu chyba rob ...

Dopiero teraz odczytałam twoją wiadomosc. Długo nie mogłam znalezc wątku, a powiadomienia nie otrzymałam. Wczesniej nie mialam problemow ze wstawianiem wzorów ani swoich zdjec z pracami. Ktoregos razu odkrylam, ze nie mam uprawnien nie wiedziec czemu. Teraz chyba juz moge. Otrzymalam wiadomosc kilka dni temu z linkami gdzie mozna wstawiac zdjecia prac i gdzie wzory. Trzeba teraz wybierac z kategorii ale np ja chcac wstawic zdjecia frywolitek nie wiem do jakiej kategorii je przypisac bo nie widze tam kategorii tatting. Nie znam angielskiego, a nie wszystko jest tłumaczone na j. polski.  Z tym o czym pisalas wogole nie moge sie polapac o co tam chodzi.

When someone visits this page from a link you share, you will be rewarded

Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-5-17 22:02
| Show all posts
Hej!

Popatrzyłam na swoje uprawnienia i podobnie jak Ty, mogę rozpoczynać nowe wątki i postować w kategorii "Diary" (niedawno zamieściłam jeden haft). Robisz to poprzez subforum "New thread (Can post new thread and reply)" i pod spodem: "Post new thread (All Diary Jobs)". Ale to pewnie już wiesz. Jest to mylące, bo jak spojrzysz niżej na kolumnę "Cross stitch Communication / Download (Cant post new thread only reply)" i dalej "Stitch Diary" już takiego pozwolenia nie mam, a to to sama kategoria. Bez sensu. Myślę, że nie sprawdzili tego po wprowadzeniu nowego systemu zamieszczania "Diaries" z pracami użytkowników. Co do nazewnictwa, nie do końca wiem czym są frywolitki, ale po szybkim rzuceniu okiem na Google, powiedziałabym, że pasowałoby to pod kategorię "Crocheting" (szydełkowanie)? Czy przy frywolitka używa się szydełka?

W każdym razie, problemy zaczynają się, gdy chce się zamieścić nowe wzory.
Nie wiem od którego poziomu jest to dozwolone. Na DIY 2 (moim) nie mam takiej możliwości. Podejrzewam, że chodzi o to aby tylko "zaufani" członkowie forum, mogli dzielić się wzorami. Nie ma też za bardzo jak tego sprawdzić, bo zamieszczanie wszelkiej maści wzorów robisz anonimowo. Ostatnio tylko ktoś niechcący się wydał i to była osoba z DIY chyba na poziomie 8?

Poziomy DIY tak naprawdę wprowadzają w większości zmiany kosmetyczne, np. na wyższych poziomach może zamieszczać zdjęcia o lepszej rozdzielczości (ważące więcej mb), albo częściej oceniać/dziękować w czyiś wątkach monetami. Jedyne co faktycznie pomaga to możliwość wysyłania prywatnych wiadomości. Dopiero od poziomu 1 możesz to robić, ale tylko jedną na 24 godziny. Wyżej już chyba nie ma limitu. Przez to serio trudno się momentami komunikować z moderatorami czy ogólnie. Mając niskie poziomy DIY, praktycznie tylko możesz komentować pod czyimiś wątkami i zamieszczać zdjęcia swoich prac. No i ściągać wzoru za monety. Dopiero po osiągnięciu dość wysokiego poziomu można swobodnie używać tej strony, to pewnie "zachęta" by szybko levelować i być aktywnym.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-5-19 06:33
| Show all posts
Widze że dawno żaden polak nie pisał
Jesteście tu jeszcze?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-5-19 14:59
| Show all posts
Cisza tu
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-5-20 17:24
| Show all posts
Może czas ją przełamać :D
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-5-31 22:05
| Show all posts
Ja dospiero teraz wpadlam na ten watek :P Pozdrowionka
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2020-9-21 09:03
| Show all posts
Hej,  wstyd sie przyznac bo jestem tu juz 10 lat, a o polskim watku ne wiedzialam :D
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2021-1-20 18:27
| Show all posts
Polska grupa - pindiy (.) com/forum-298-1.html
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2021-11-25 15:55
| Show all posts
Hej wie ktoś może jak działa bounty arena? Dlaczego nie mogę zobaczyć odpowiedzi i o co chodzi z tym złotem
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2023-2-11 23:50
| Show all posts
Hej ho jest ktoś? :)

Comments

jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś o tym portalu chętnie podzielę się tym co do tej pory odkryłam  Details Reply Post time 2023-2-12 00:47
Hej, tak czasami tu bywam Miło Cię widzieć!  Details Reply Post time 2023-2-12 00:45
Reply Support Not support

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Points Rules

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-4-16 13:23 GMT+8 , Processed in 0.113502 sec., 15 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list