| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

Forgot password?
 Register
Author: tektash
Collapse the left

Yardımlaşma

[Copy link]
Post time: 2017-5-15 23:33
| Show all posts
merhaba kızlar güzel bir forum yanacı forumlar arasında oldukça anlaşılır. ülkelerin ayrıca iletişşim bölümlerinin olması da siteyi daha anlaşılır kılmış. ben çok beğendim.
Reply Support 1 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2017-7-5 15:39
| Show all posts

turquoise arkadaşım türkmüsünüz merak ettim.

Comments

Evet bende merak ettim şimdi  Details Reply Post time 2019-5-16 11:58
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2019-1-17 03:36
| Show all posts
Arkadaşlar artık girişlerde 50 coins verilmiyor nedenini bilen var mı

Use magic Report

Post time: 2019-5-16 10:57
| Show all posts
Turquoise

Login/Register to enlarge
2016-8-4 17:58

Her şeyden önce Allah'tan hastanıza şifa diliyorum ... Sorunuza gelince ... Silinen listenize b ...

Merhaba..

Bir kaç gün önce pdf tarif forumda yeni konu açarak yayınladım fakat anladığım kadarıyla aynı dosyadan forumda varmış moderatör tarafından bir mesaj geldi bana açtığım konuyuda silmeyi bilmiyorum yanlı bişeyde yapmak istemedim nasıl siliniyor yada moderatörmü siliyor bilgilendirirseniz sevinirim..

Türkçe tarif ve başkasına ait olan bir tarif ekleyebiliyormuyuz..

Tarif eklediğimizde belirttiğimiz coins bedeli karşılığında indirme işlemi alacak kişiler tabiki bunu benim seviyemin ne olması gerekiyor..

Profil resmimi ve kişisel bilgilerimi değiştiremiyorum bunun içinde yardımcı olursanız sevinirim..

Comments

Merhaba Yelizyurdakul; Sitemizde tekrarlanan postalar silinir. Yani aynı trariften yalnızca bir tane olabilir . Elbette türkçe ve başkasına ait tarif ekleyebilirsiniz , biz paylaşım sitesiy  Details Reply Post time 2019-5-16 22:25

Use magic Report

Post time: 2019-5-16 11:57
| Show all posts
Kursun

2017-5-15 11:33

merhaba kızlar güzel bir forum yanacı forumlar arasında oldukça anlaşılır. ülkelerin ayrıc ...

Merhaba

Use magic Report

Post time: 2019-5-16 11:58
| Show all posts
zeseni

2017-7-5 03:39

turquoise arkadaşım türkmüsünüz merak ettim.

Evet bende merak ettim şimdi

Use magic Report

Post time: 2019-5-16 22:25
| Show all posts
Yelizyurdakul

2019-5-16 04:57

Merhaba..

Bir kaç gün önce pdf tarif forumda yeni konu açarak yayınladım fakat anladığım ...

Merhaba Yelizyurdakul;

Sitemizde tekrarlanan postalar silinir. Yani aynı trariften yalnızca bir tane olabilir .

Elbette türkçe ve başkasına ait tarif ekleyebilirsiniz , biz paylaşım sitesiyiz

Silme işlemi için sizin hiçbir şey yapmanız gerekmiyor.. Moderator arkadaşlarım geri dönüşüm alanına taşıyor ben ikinci bir göz olarak tekrar bakıyorum (yanlışlık olmasın diye) kontrol ettikten sonra "kontrol edilmiş geri dönüşüm" alanına taşıyorum (recycle-checked forum) .

Sorunuzu şöyle anladım : Bir tarif eklediğimde ne kadar coins isteyebiliyorum? yada coins istemek için sevi ne olmalı ?
Gerçekten sizin "level" yani aşamanızla ilgili ... lv. 1 olan kullanıcı 100 altın para isteyebilir en fazla lv.2 200 , lv.3 300 , lv.4 400 gibi

Profil resmi ile ilgili bir sıkıcı var genel . teknik ekip bir türlü çözemedi henüz . Siz değiştirin site upgrade (yükseltilince yada yenilenince ) olunca bazen değiştiriyor

Ancak kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz ... Kendi adınızı kullanmak sıkıntı olabilir bazı kötü niyetli kullanıcılar isminizi facebook , instagram gibi alanlarda aratıp size ulaşıp rahatsız edebilirler... Böyle alanlarda gerçek isim kullanmak güvenliğiniz açısından sakıncalıdır her zaman

Umarım yardımcı olmuştur ...

Sevgiler

Use magic Report

Post time: 2020-1-8 03:59
| Show all posts
Merhaba, pdf kanaviçe şablon yüklemek istiyorum. Ama"grubunuz buna izin vermiyor" gibi bir uyarıyla karşılaşıyorum. Siteyi yeni yeni çözüyorum

Use magic Report

Post time: 2020-4-16 00:37
| Show all posts
Merhaba , bende yeniyim ve çözmeye çalışıyorum.
Rate nasıl çalışıyor ? Gold coin verme işi var o onasıl oluyor bilen varsa yardımcı olabilirmi ?
Şimdiden teşekkürler

Use magic Report

Post time: 2020-4-22 17:30 From mobile phones
| Show all posts
Merhaba ben yeniyim tarif indirmeye puanlarım yetmiyor puanımı nasıl yükselte bilirim birde görevler varmış onları yapıncada level atlıyormusuz nerde bu görevler bulamıyorum

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-4 11:52 GMT+8 , Processed in 0.061340 sec., 14 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list