| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Author: FantaZsu
Collapse the left

Beszélgessünk magyarul :D - Let's talk in Hungarian

[Copy link]
Post time: 2022-2-25 20:18
| Show all posts

Én is tavaly regisztráltam, de akkor fel sem tűnt, hogy mennyir minden van itt
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-2-27 03:13
| Show all posts
Hát szó, mi szó, minimum 100 életre lenne szükségem a sok mintához, amit ki szeretnék varrni, meg szeretnék kötni-horgolni stb
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-8 00:32
| Show all posts
Tomacsek

                               
Login/Register to enlarge
2022-2-12 12:07

Sziasztok!Én most csatlakoztam és örömmel látom,hogy van magyar csoport is .Remélem működi ...

Szia!
Pontokat szerezhetsz, ha feltöltesz valamit. Lehet mintát vagy saját kész munkát. A feltöltésért is jár pont és ha letöltik, minden letöltésért is kapsz. Ha szöveges kommentet írsz az általad letöltött minták alá, illetve a mások által feltöltött kész munkák alá. Vagy ha csak szörfözöl és fellépsz egy-rgy felhasználó személyes adatlapjára.
Remélem tudtam segíteni!
Reply Support 2 Not support 0

Use magic Report

Post time: 2022-3-8 20:44
| Show all posts
Hidvégi Viki

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-8 00:32

Szia!
Pontokat szerezhetsz, ha feltöltesz valamit. Lehet mintát vagy saját kész munkát. A fel ...

Szia!A feltöltéssel van némi gondom ha esetleg tudnál segíteni.Azt tudom hol kell de ahol azt írja válasszam ki a feltölteni kívánt képet nincsen semmilyen lehetőség ,így még sajna nem tudtam feltölteni semmit sem ,pedig szeretnék megosztani kész alkotásokat!
Lenne esetleg valami tipped merre keressem a lehetőséget?
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-8 20:54
| Show all posts
Tomacsek

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-8 20:44

Szia!A feltöltéssel van némi gondom ha esetleg tudnál segíteni.Azt tudom hol kell de ahol azt ...

Szia!Meg még egy kérdés,ha lehet !Te tudod mit jelent az amikor le szeretnék tölteni egy számomra tetsző mintát ,de nem tudom mert az van odaírva,hogy : "Rejtett szálakat tartalmaz, kattintson az összes megtekintéséhez" ?És mikor rákattintok a vásárlási lehetőség helyett valamit válaszolnom kellene.Fogalmam sincs hogy juthatok a mintához.(Konkrétan a BtcsCrohet coyote mintájáról van szó!)
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-10 08:05
| Show all posts
Hát a feltöltéssel én is szenvedek mindig.
De úgy emlékszem a ,,feltöltős ablak,, felső részében van, hogy fájlok csatolása. Csak pdf és jpg formátumban lehet feltölteni. De meg kell mondjam idáig csak 2x éltem a feltöltés lehetőségével. Éppen a feltöltés bonyolultsága miatt. Először én az egyik admin segítségét kértem. Ő küldött egy feltöltési útmutatót. Szerintem te is kérd az ő segítségüket. Ebben biztos, hogy sokkal jobb tanácsokat adnak, mint én.
A letöltések pedig (én keresztszemes mintákat és újságokat szoktam letölteni, így azt tudom elmondani). A letölteni kívánt minta képe alatt van a fájl. Erre kattint rá. Akkor feldobja az árát. Fogadd el, utána ismét kattints a fájlra. Ennyi. Van amikor nálam a másodszori kattintásra sem kezdi letölteni a fájlt. Ilyenkor 1x rákattintok a frissítésre és újra a fájlra. Nálam ez működik.
Remélem tudtam segíteni egy kicsit! Sajnos én sem vagyok profi!
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-17 19:55
| Show all posts
Lassan végig olvasom az összes vonatkozó topicot, de nem tudok rájönni hogy melyik kategóriától enged mintát feltölteni. Van egy keresztszemes mintám amit keresnek, és gondoltam megosztom, de egyszerűen nem tudom. :/

Comments

). Utána alul rákattintasz az image ikonra, kiválasztod a fájlt - feltöltöd upload gomb. Ha kész a fájl neve melletti kockába beállítod, hogy mennyi tallért kérsz érte feltöltésenkén  Details Reply Post time 2022-3-21 21:41
Feltöltésnél 2 opció van ,, post new diary,, és a ,,post new pattern&magazine,, (az angol nem az erősségem, bocs, ha nem helyesen írtam!) Az első a saját alkotásoknak van, a második a min  Details Reply Post time 2022-3-21 21:22
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-21 14:21
| Show all posts
Kriana

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-17 19:55

Lassan végig olvasom az összes vonatkozó topicot, de nem tudok rájönni hogy melyik kategóriát ...

Igen,ezzel én is bajlódom egy ideje,lehetne egyszerűbb ez a dolog
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-21 14:23
| Show all posts
Hidvégi Viki

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-10 08:05

Hát a feltöltéssel én is szenvedek mindig.
De úgy emlékszem a ,,feltöltős ablak,, felső ré ...

Köszönöm a választ!Sajnos nem sokkal lettem okosabb .A simán letölthetőkkel nincsen gondom,csak az ilyen rejtett szálakat tartalmazókkal nem tudok mit kezdeni.De a feltöltéssel akkor még próbálkozom kicsit
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2022-3-21 21:22
| Show all posts
Kriana

                               
Login/Register to enlarge
2022-3-17 12:55

Lassan végig olvasom az összes vonatkozó topicot, de nem tudok rájönni hogy melyik kategóriát ...

Feltöltésnél 2 opció van ,, post new diary,, és a ,,post new pattern&magazine,,  (az angol nem az erősségem, bocs, ha nem helyesen írtam!) Az első a saját alkotásoknak van, a második a mintáknak. Rákattintasz a new scanned info-ra, itt kiválasztod a cross stitch pattern scanned, a mellette lévő rubrikába megy a minta neve és by a tervező neve. Az alatta lévő táblázatot ki kell tölteni (ha nem megy az angol, mint nekem, a Google a barátod
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-1 23:52 GMT+8 , Processed in 0.081863 sec., 12 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list