| | Promotion| FAQ|
| | |

PinDIY.com

 Forgot password?
 Register
Author: kaskas
Collapse the left

No to Polska grupo do dziela-szydelko!

[Copy link]
 Author| Post time: 2017-9-12 15:08
| Show all posts
Drogo I niedrogo, biorac pod uwage wklad I czas jaki musialy na to poswiecic.   samo wymyslenie takiego kroliczka, opracowanie wzoru, zrobienie opisu, zdjec I cala obrobka to nie sa dwie godziny pracy, tylko znacznie wiecej. Sama kiedys robilam tutorial pt zrob sobie misia I wiem ile to czasu zajmuje :-)
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-12 15:09
| Show all posts
Jak mi ktos mowi ze rekodzielo jest drogie to zawsze pytam czy sam pracowalby za 5 zl za godzine, bo tak to mniej wiecej wychodzi
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-13 04:23
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-12 21:32

Ja pisałam o wzorze, a nie o gotowej robótce. Robótkę sprzedajesz w pojedynczym egzemplarzu, natomiast atrakcyjny wzór może być sprzedawany w setkach sztuk.
Jeżeli chciałabys takiego królika zrobić na sprzedaż, to już na samym początku płacisz za wzór 120 zł /2000rubli/, do tego dochodzą włóczki, wypełnienie - to akurat nie jest najdroższe i .......nie wiem ile godzin robocizny -50, zapewne więcej.
Dlatego nic nie robię na sprzedaż, bo ja cenię swoją pracę. Wzory również kupuję na Ravelry lub etsy, dlatego mam porównanie co do cen. Dlatego uważam, że cena za króliczka jest zbyt wysoka.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 04:40
| Show all posts
Ja tez pisalam o wzorze. Dla mnie nie ma roznicy, czy to wzor czy robotka, sprzedajac wzor sprzedaja swoj pomysl, patent. O to mi chodzi.
Tak z ciekawosci za ile sprzedalabys wzor? I nie odbieraj prosze tego jako ataku z mojej strony, ale jak same nie bedziemy sie cenic to nikt nie bedzie ☺
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-13 04:43
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-12 22:01

Własnie tak to odebrałam, bo napisałam to co napisałam. Chyba uważnie nie przeczytałas mojego postu, bo ja w nim zawarłam to o czym piszesz, czyli, że ja cenię swoją pracę. Ciekawa jestem ile robótek sprzedałaś i w jakiej cenie oraz czy wzory kupowałas po 120 zł.
Na Ravelry sprzedają wzory np. swetrów srednio po 10$ /zazwyczaj mniej 6-8/, a opracowywują opisy nawet do 10 rozmiarów, każdy muszą przetestować lub znależć osoby do testowania /najczęsciej/, to też mnóstwo pracy.  Dodam jeszcze - opracowują w kilku językach. Króliczek jest tylko w rosyjskim. Natomiast różnica w cenie projektu zasadnicza.
Dodam jeszcze, że w mojej biblioteczce na Ravelry jest 89 wzorów, z czego tylko 7 bezpłatnych, resztę kupionych /nie licząc kilku kupionych na Etsy/, więc wiem o czym piszę.

Comments

Twoj poprzedni post konczyl sie na pierwszym akapicie. Czesci zaczynajacej sie od " jezeli chcialabys " nie bylo jak odpisywalam. A czytam uwaznie I ze,zrozumieniem ☺  Details Reply Post time 2017-9-13 05:24
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 05:07
| Show all posts
Opracowuje wzory sama bo na szydle dzialam juz ze 14 lat. Wzory kupowalam kiedys (m.in. wzor sowy ktora masz w swoim zdjeciu profilowym, nie pamietam juz za ile), teraz juz nie mam takiej potrzeby. A ja jestem ciekawa ile wzorow opracowalas ☺
Mysle zeby zamknac ten temat, bo jak widze do niczego nie prowadzi. Uwazam ze 120 zl to nie jest duzo za kilka kilkanascie godzin pracy I gdyby jakis wzor naprawde mi sie spodobal to bylabym w stanie tyle zaplacic. Amen
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 05:24
| Show all posts

Twoj poprzedni post konczyl sie na pierwszym akapicie. Czesci zaczynajacej sie od " jezeli chcialabys " nie bylo jak odpisywalam. A czytam uwaznie I ze,zrozumieniem  ☺
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-13 14:52
| Show all posts
Tak,amen. Więcej tu nie zaglądam.
P.s. Pochwal się może swoimi wzorami.
Reply Support Not support

Use magic Report

 Author| Post time: 2017-9-13 16:04
| Show all posts
Jeden jest nawet tu na pindyi, ale nie sprzedaje bo cenie sobie swoja prace I czas ☺ jak juz to udostepiniam za darmo. I tak wlasnie zaczac z kims dyskusje, od razu licytacje kto I ile I co sprzedaje. Szkoda gadac. Juz wiem przynajmniej czemu nasze Polskie forum tak slabo dziala.
Reply Support Not support

Use magic Report

Post time: 2017-9-13 18:45
| Show all posts
Edytowano przez lenusia dnia 2017-9-13 11:53

Było cicho dopóki....... Miało być "amen", a Ciebie dalej "nosi".
Reply Support Not support

Use magic Report

tag|FAQ|Dark room|Archive|search|PinDIY.com

2024-5-6 10:23 GMT+8 , Processed in 0.046149 sec., 12 queries , Gzip On, Redis On.

© 2009-2024 811

Quick Reply To Top Return to the list